Muzyka

VII edycja Festiwalu Muzycznego Krushfest

Kolejna, VII edycja Festiwalu Muzycznego Krushfest już wkrótce.

 

12 września 2015 na jasielskim przystanku kwiatowa, będziemy mogli podziwiać m.in. zespół Acid Drinkres, którego wokalistą i liderem jest charyzmatyczny TomaszTitus” Pukacki. Zespół ten jest ośmiokrotnym zdobywcą nagrody polskiego przemysłu fonograficznego: Fryderyka. Sam Titus w roku 2012 objął funkcję jednego z czterech jurorów w programie talent show Bitwa na głosy emitowanym na antenie stacji telewizyjnej TVP2, a w roku 2014 wziął udział w show SuperSTARcie telewizji TVP2.

http://www.acid-drinkers.com/

 

Drugą gwiazdą wrześniowej imprezy ma być legendarny polski zespół KSU. Formacja ta podczas swojej ponad 30-letniej działalności oficjalnie wydała 11 płyt. Na płycie XXX-lecie. Akustycznie gościnnie wystąpili Andrzej Grabowski i Małgorzata Ostrowska. Zespół początkowo wykonywał typową muzykę punkrockową i z tym nurtem jest powszechnie utożsamiany, z czasem jednak wykształcił własny styl bliższy szeroko pojętemu rockowi. KSU cieszy się sporą popularnością w całym kraju oraz przyciąga swoją legendą fanów z całej polski.

http://ksu.art.pl/

       

  Wystąpi również ciekawy, progresywnie grający zespół zza naszej zachodniej granicy. Prosto z Niemiec -Adligate! Na Krusfestowej scenie zobaczymy również zespół Spatial. Nie zabraknie również organizatorów imprezy, czyli zespołu Krusher

Zobacz kapele w Krushfestowym dziale video:

http://www.krushfest.pl/zespoly/

 

 

Krushfest jest ideą, której celem jest przede wszystkim propagowanie ambitnej muzyki rockowej i alternatywnej. Pomysłodawcą i głównym organizatorem imprezy jest Adam Pucykowicz, perkusista jasielskiego zespołu Krusher. Za organizację, w poprzednich latach, Festiwalu Krushfest odebrał nagrodę podczas uroczystości wręczania Nagród Mecenasów Kultury, w uznaniu za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury.

 

 

Patronat medialny:
Wywrota


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
czarnamasa
czarnamasa 15 lipca 2015, 08:56
W ramach walki z niechlujstwem, prośba: wpiszcie poprawną datę w artykule!

Pozdrawiam
przysłano: 9 lipca 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca