Muzyka

Nauka za pieniądze Rihanny

Sama nie skończyła szkoły średniej, ale Rihanna wie, że we współczesnym świecie wiedza to coś niezbędnego. Dlatego dzięki swoim pieniądzom umożliwia młodym ludziom z całego świata jej zdobywanie.
Edukacja to zaszczyt, mówiła Rihanna, która poprzez swoją fundację Clara Lionel Foundation chce pomagać w zdobywaniu wiedzy młodzieży z USA, jej rodzinnego Barbadosu, Brazylii, Kuby, Haiti, Gujany oraz Jamajki.

- Im bardziej jesteś wykształcony, tym lepsze masz perspektywy i możliwości. Moja fundacja pomoże dzieciom, które naprawdę zasługują na to, aby mieć szansę na naukę. Cieszę się, że mogłam to zrobić - mówiła Rihanna w rozmowie z "USA Today".

Pieniądze mają być dzielone między młodzież wedle zapotrzebowania i indywidualnych potrzeb. Rihanna chce, aby z programu skorzystało jak najwięcej młodych ludzi, którzy już zostali przyjęci na amerykańskie uczelnie na rok akademicki 2016/17.

Dorobek Rihanny zamyka album "Anti". Płyta miała premierę w styczniu 2016 roku. W ramach promocji dzieła 5 sierpnia wokalistka zaśpiewa na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 maja 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca