Muzyka

Karpaty Magiczne gwiazdą Inne Granie Festival

"Inne Granie w ChCK" to cykl koncertowy Chorzowskiego Centrum Kultury, prezentujący młode, interesujące zespoły z kręgu muzyki alternatywnej. Festiwal odbędzie się 22 października 2016 roku, a jego gwiazdą będzie formacja Karpaty Magiczne.
Od 2009 roku w ChCK zagrało ponad 100 grup: niektóre z nich zrobiły od tego czasu dużą karierę, innych nie ma już na scenie. Od 2016 roku roku Inne Granie zmienia formułę. Odbywać się będzie raz w roku, jesienią.

W pierwszej odsłonie, w sobotę 22 października, wystąpią uznani artyści: Karpaty Magiczne i Babu Król (+ gościnnie Ziut Gralak) oraz nieco mniej znane Czary Mary Koszmary i Ćmy, które na Innym Graniu dały przed laty swój pierwszy koncert. Inne Granie Festival rozpocznie Sonbird, wyłoniony w internetowym konkursie dla młodych artystów.

Po koncertach w ChCK muzycy i fani przeniosą się do położonego kilkadziesiąt metrów obok klubu Szuflada 15 (ul. Wolności 15), gdzie odbędzie się after party - jam session z udziałem muzyków występujących na festiwalu i gości.

Współorganizatorem i dyrektorem festiwalu jest Marcin Babko, właściciel wydawnictwa Falami, znany z grup hipiersoniK, czy Babie Lato. - Będzie mnóstwo pięknych wibracji, fajnych ludzi i cudownej muzyki - zaprasza Babko.

Program imprezy:

18.00 - rozpoczęcie
18.20 - laureat Konkursu Młodych Artystów - Sonbird
19.00 - Czary Mary Koszmary i Ćmy
20.00 - Babu Król
21.00 - Karpaty Magiczne
22.15 - jam session w klubie Szuflada15

Bilety 10 zł (w dniu koncertu 20 zł). Szczegółowe informacje o wydarzeniu i artystach tutaj i tutaj.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 pazdziernika 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca