Muzyka

Nowa data koncertu Tokio Hotel w Polsce

Ze względu na obecną sytuację polityczną trasa Tokio Hotel zostaje przeniesiona na 2023 rok, a co za tym idzie, również i data polskiego koncertu grupy zostaje przełożona na przyszły rok. Zespół przyjedzie do naszego kraju 22 maja 2023 roku i wystąpi w katowickim MCK.
- Codziennie dyskutujemy na temat tego, co jest właściwe i jak dalej mamy postępować. To po prostu nie jest w porządku, aby jak zwykle kontynuować to, co do tej pory robiliśmy i nie zamierzamy tego czynić - mówi Sam z Tokio Hotel. - Jednocześnie muzyka zawsze była miejscem miłości, nadziei i jedności, a my staramy się znaleźć sposób, aby nadal dzielić się tym z Wami. Jesteśmy pewni, że wszyscy rozumieją, że nie możemy kontynuować naszej trasy zgodnie z planem, ale dziś możemy ogłosić, że z powodzeniem przenieśliśmy większość występów na nowe terminy w 2023 roku. Więcej informacji - wkrótce. Wszystkie bilety zachowują swoją ważność. Z wyrazami miłości dla każdego z Was. Georg, Gustaw, Tom i Bill.

Wszystkie bilety zakupione na koncert, który miał odbyć się w maju tego roku, a także w pierwotnie planowanym terminie w 2021 roku zachowują swoją ważność na katowicki występ zespołu w 2023 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na występ Tokio Hotel.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
I kategoria - 400/ 420 zł
II kategoria - 200/ 220 zł

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 marca 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca