Muzyka

Legenda europejskiego death metalu, Benediction, dołącza doskładu Mystic Festival 2022

Benediction to pionierzy brytyjskiego death metalu, obecni na placu boju od 1989 roku. Kapela wystąpi na tegorocznym Mystic Festivalu. Do programu dołącza też warszawska grupa Swayzee.
Benediction są - obok Bolt Thrower - pionierami i mistrzami klasycznego brytyjskiego death metalu. Od debiutu "Subconscious Terror" z 1990 roku, po wydany 30 lat później album "Scriptures" pozostają wierni raz wypracowanej formule - jest surowo, bez udziwnień i upiększeń, brzmienie pancerne, riffy zabójcze, growl z piekła rodem. Wystąpią na Main Stage w piątek, 3 czerwca, a więc zrobi nam się wspaniały dzień brytyjski - Judas Priest, Saxon, The Raven Age i właśnie Benediction.

Swayzee to punk, glam i rock´n´roll. Gołe klaty, dzikie harce i melodie, które będą za wami chodzić do końca festiwalu, a może nawet wproszą się do domu. Warto sprawdzić wcześniej ich płytę "Greatest Hits" - koncerty jeszcze lepsze, ale dzięki temu będziecie mogli śpiewać refreny.

Benediction i Swayzee zastępują w składzie festiwalu grupy Obituary i Stay Nowhere.

Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej. Wystąpią m.in. Judas Priest, Opeth, Mercyful Fate, Killing Joke, Mastodon, Heilung, Saxon Katatonia, Mayhem, Mgła, Solstafir, Igorrr, Benediction, Baroness, Vader i Kvelertak. Pełny skład wykonawców jest przez cały czas dostępny na naszej stronie: www.mysticfestival.pl

1 czerwca posiadaczy karnetów zapraszamy na Warm Up Day. Usłyszycie kultowe numery Hellhammer w wykonaniu Tom Gabriel Warrior´s Triumph of Death, wybór najlepszych hymnów Celtic Frost zaprezentuje Triptykon, a następnie Triptykon z własnym materiałem. W ramach Warm Up Day zobaczycie również koncerty Carcass, Decapitated, Heathen, Gaerea, Urne, Lik, Skeletal Remains i Spectral Wound.

Bilety jednodniowe:
Przedsprzedaż - 299 zł - do wyczerpania lub do dnia poprzedzającego dzień w którym odbywa się koncert
W dniu imprezy - 319 zł

Karnety czterodniowe:
IV pula - 499 zł - do wyczerpania zapasów lub do 31 maja 2022
VIP - 799 zł - do wyczerpania zapasów lub do 1 czerwca 2022

źródło: megafon.pl
przysłano: 6 kwietnia 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca