Muzyka

Madlen przedstawia swoją "Rzeczywistość".

„Rzeczywistość” wg artystki to utwór najbliższy jej sercu.  Powstał z okazji wyjątkowego wydarzenia w jej życiu a tekst utworu oddaje jej bardzo osobiste przeżycia.

 

Ten utwór napisałam specjalnie z okazji swojego ślubu. Piosenka opowiada o dniu, w którym składamy sobie naszą przysięgę - obietnicę wspólnego życia, szacunku i zaufania. Ten dzień zostawił w nas na zawsze piękny ślad. Utwór dotyka też moich lęków, które pomimo ogromu szczęścia, pojawiają się w mojej głowie. Nie obcy jest mi strach przed brakiem akceptacji i tolerancji…Jak to dalej będzie? Czy to, że KOCHAM, wystarczy, aby dać mi siłę stanąć naprzeciw nie zawsze sprzyjającym spojrzeniom i słowom? 

 

Tekst do utworu „Rzeczywistość” napisała Madlen wspólnie z Bożeną Delewską. Muzykę skomponował Martin Woroniuk. Za aranżację odpowiada Madlen i Łukasz Flakus.

 

Do piosenki „Rzeczywistość” powstał przepiękny klip w reżyserii Tomasza Kozuby i Patrycji Korol.. Zdjęcia powstały w urokliwej otulinie nadwiślańskich plaż w okolicach Warszawy. Do udziału w teledysku artystka zaprosiła wspaniałe, zaprzyjaźnione z nią i … zakochane pary. W teledysku każda z nich dzieli się otwarcie z resztą świata swoim największym szczęściem jakim jest MIŁOŚĆ. 

 

 https://youtu.be/WC8izDzAzVQ

 

Madlen to polska wokalistka i autorka tekstów mieszkająca w Niemczech od 2007 roku. Razem ze swoją żoną (Katarzyna Klimek) prowadzą na Instagramie profil ukazujący ich codzienne życie w małżeństwie. Niedawno ukazała się ich wspólna książka „Żony nieidealne”, w której szczerze opowiadają historię swojej drogi do szczęścia. Książka spotkała się z dużym zainteresowaniem czytelników w Polsce i być może zostanie przeniesiona na ekrany filmowe. 

 

Madlen jest laureatką Grand Prix w konkursie „The Voice of Polonia” organizowanego w Brukseli w 2016 r., gdzie w jury zasiadał Marek Piekarczyk. Zdobyła pierwsze miejsce w Pierwszym Polonijnym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2017 r.   Gwiazda 1 Polskiego Festiwalu w Holandii w 2018 r.  Na swoim koncie ma album pod tytułem „Święta w nas” z najpiękniejszymi polskimi kolędami i pastorałkami oraz dwa wcześniejsze single „Na raz” i „Tafla”.  Po wygranej w „The Voice of Polonia” odbyła się jej pierwsza trasa koncertowa w pięciu krajach Europy Francji, Danii, Irlandii, Holandii i Niemczech.

 

 

 

https://www.instagram.com/zony_nie_idealne/

https://www.facebook.com/Madlen.music/

https://www.instagram.com/madlen.music/

https://www.youtube.com/@MadlenMusic  


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Hong Kong
Hong Kong 6 listopada 2023, 20:14
Cześć przyjaciele, chcę tylko polecić wam dobrą firmę pożyczkową, w której otrzymałem pożyczkę w wysokości 270 000,00 euro za pośrednictwem ich e-maila, kiedy szukałem pożyczki na opłacenie rachunków i kontynuowanie życia, wtedy znajomy podał mi dane tej firmy, które I skontaktowano się za pośrednictwem tego e-maila: christharmonyloanfund@gmail.com
przysłano: 9 sierpnia 2023 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca