Muzyka

Nowy Singiel Karoliny Szczurowskiej "Odwiedzać Cię": Emocjonalna podróż w głąb artystycznej duszy

Światło dzienne ujrzał najnowszy singiel Karoliny Szczurowskiej pt. „Odwiedzać Cię". 21-letnia artystka, która zyskała popularność po udziale w programie "The Voice Kids" zaskakuje słuchaczy głębszym, bardziej intymnym utworem. Singiel, który jest trzecim wydawnictwem z nadchodzącego albumu, stanowi szczery list skierowany do bliskiej osoby Artystki, która odeszła zeszłego roku.

 

Link do klipu: https://www.youtube.com/watch?v=hUGkX5KlrcY

 

W 2022 rok okazał się być szczególnie ekscytujący dla Karoliny i jej fanów. W zaskakujący sposób artystka podzieliła się z publicznością dwoma nowymi singlami, zapowiadając nadchodzący album. "Jest ok" i "Kwiatki" zachwyciły słuchaczy, prezentując ich artystkę w nowej, dojrzałej odsłonie.

 

Teraz, po długim oczekiwaniu, przyszedł czas na kolejny singiel. Utwór pt. "Odwiedzać Cię", zapowiada jeszcze bardziej emocjonalne i osobiste spojrzenie na sztukę. Wyjątkowy charakter tego utworu wynika z faktu, że możemy usłyszeć w nim fragment słów zapisanych przez bliską osobę Karoliny do jej pamiętnika, kiedy była jeszcze małą dziewczynką. Ten szczególny gest nadaje piosence niepowtarzalnego znaczenia i sprawia, że słuchacze mogą jeszcze głębiej wczuć się w przekaz zawarty w singlu.

 

Premiera "Odwiedzać Cię" odbyła się 12 sierpnia i już teraz można rzec, że ten utwór będzie miał niezwykły wpływ na serca słuchaczy swoją intymnością i prawdziwością, której tak często brakuje w dzisiejszym świecie muzyki.

 

 

Karolina wspomina: "Ta piosenka powstała w momencie, gdy moja wena twórcza była bardzo ograniczona od dłuższego czasu. Usiadłam do pianina i zwróciłam się myślami do bliskiej mi osoby, której już z nami nie ma i nagle wpadła mi do głowy melodia, później tekst trwało to kilka minut. Piosenka jest o moich uczuciach, o stracie, o tej właśnie osobie, która można powiedzieć pomogła mi napisać ten numer. Jestem jej wdzięczna za wiele dobra w moim życiu, mimo ze jej już z nami nie ma to ja czuje jej pomoc, jej wsparcie w każdym dniu, a ten utwór to takie podziękowanie. Ten utwór jest na tyle elastyczny, że każdy z nas zinterpretuje go na swój sposób. Chciałabym aby te słowa i muzyka dawały siłę w przetrwaniu tego czasu po stracie, a także aby dawały nadzieje, że to nie jest koniec i kiedyś znów się spotkamy."


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 14 sierpnia 2023 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca