Teatr

Serwis kserokopiarek Kyocera Warszawa

Kserokopiarka jest jednym z najważniejszych urządzeń biurowych. Jej awaria często oznacza paraliż wielu stanowisk pracy i liczne utrudnienia, które mogą paraliżować pracę kolejnych osób i działów. Szybkie i skuteczne usunięcie awarii jest zadaniem, przed którym każdego dnia staje serwis kserokopiarek Kyocera Warszawa. Dlaczego nawet najwyższej jakości kserokopiarki mogą ulec awarii? Przedstawiamy powody, dla których nasz serwis najczęściej musi interweniować i naprawiać kserokopiarki Kyocera.

Nieprawidłowa obsługa

Smutna prawda jest taka, że zdecydowana większość awarii powodowana jest przez nieumiejętną obsługę urządzenia. Począwszy od braku ostrożności przy uruchamianiu, poprzez obsługę urządzenia trzymając w jednej ręce kubek z kawą, aż po siadanie na kserokopiarce. Wydawać się może że kserokopiarka jest urządzeniem prostym w obsłudze i wymagającym minimalnych kwalifikacji. Tak jednak nie jest. Rzeczywistość każdego dnia weryfikuje naszą wiedzę, podsuwając nowe, coraz ciekawsze przypadki awarii. Umieszczanie w urządzeniu sklejonych kartek, zarysowania szyby lub nawet jej stłuczenia, aż po zalanie płynami urządzenia i doprowadzenie do zwarcia. serwis kserokopiarek Kyocera Warszawa bardzo często musi również interweniować w przypadku urządzeń sieciowych. Chodzi o te kserokopiarki, które są urządzeniami wielofunkcyjnymi, pozwalającymi drukować i skanować, dla których obsługa jest włączona z wielu komputerów. Nieprawidłowa konfiguracja adresów IP, blokady firewall i pozostałe ingerencje użytkowników mogą prowadzić do tego, że praca kserokopiarki zostanie ograniczona lub urządzenie w ogóle nie będzie się komunikować z pozostałymi sprzętami.

Nieoryginalne materiały eksploatacyjne

Kolejnym powodem, dla którego serwis kserokopiarek Kyocera Warszawa może mieć ręce pełne pracy, jest korzystanie z nieoryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Wiele osób korzystających z kserokopiarek Kyocera nie docenia ich bezawaryjności, gwarantowanej używaniem oryginalnych części eksploatacyjnych. Po okresie gwarancji, chcąc obniżyć koszta użytkowania urządzenia, decydują się na stosowanie nieoryginalnych zamienników, dostępnych w niższej cenie. Na pierwszy rzut mogą one wyglądać tak samo, ale ich jakość jest zdecydowanie niższa i nie zawsze współpracują z urządzeniem tak jak należy. Dotyczy to zarówno bębnów, jak i tonerów. Wysypujący się proszek z kaset może prowadzić do poważnych awarii elektroniki, a nawet doprowadzić do pożaru urządzenia. Koszt ewentualnej naprawy może wielokrotnie przewyższać oszczędności wynikające z użytkowania zamienników. Nieoryginalne materiały eksploatacyjne mają oczywiście więcej wad. Zazwyczaj są mniej wydajne i wymagają częstszej wymiany. Poza tym jakość kopii najczęściej pozostawia wiele do życzenia. Brak ostrości, niska rozdzielczość, smugi, pasy i wiele innych mankamentów, bardzo często dyskwalifikujących kopię z użytku i zmuszając do jej wielokrotnego powtarzania, co ponownie generuje dodatkowe koszta. Oszczędność wynikająca z zakupu nieoryginalnych materiałów eksploatacyjnych jest tylko pozorna i nie warto popełniać takiego błędu, szczególnie jeśli urządzeni sprawowało się do tej pory bezawaryjnie i byli Państwo z niego zadowoleni. Zmiana tonera na gorszej jakości czy używanie niepolecanego papieru jest krótkotrwałą oszczędnością, która w konsekwencji może doprowadzić urządzenie do kosztownej awarii.

Jak działa serwis kserokopiarek Kyocera Warszawa?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym urządzeniem jest dla Państwa wasza kserokopiarka. Jej awaria na pewno wprowadza wiele zamętu w funkcjonowaniu firmy. Chcąc zaoszczędzić Państwu problemów z obsługą urządzenia, już od wielu lat świadczymy profesjonalny serwis wszystkich rodzajów kserokopiarek Kyocera. Jesteśmy serwisem autoryzowanym, posiadającym niezbędne kwalifikacje i certyfikaty, gwarantujące solidność wykonanej pracy, zgodnie z zaleceniami producentów. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do klienta i jeśli jest to możliwe, naprawa zostaje wykonana na miejscu. W przypadkach uzasadnionych, kiedy kserokopiarka musi zostać zabrana do serwisu, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu urządzenie zastępcze, dokonując jego podłączenia i niezbędnej konfiguracji. Współpracujemy z firmami z całej Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Nasza działalność już wielokrotnie została doceniona za spełnianie najwyższych standardów obsługi klienta, dzięki czemu jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych firm na rynku, jeśli chodzi o serwis tego typu urządzeń biurowych. 

Jeżeli są Państwo właścicielami kserokopiarek Kyocera i chcą, aby służyły one wam jak najdłużej i bezawaryjnie, warto od samego początku zatroszczyć się o ich prawidłowe serwisowanie, począwszy od okresowych przeglądów technicznych, aż po stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, które u nas można zakupić w atrakcyjnych cenach. Oferujemy dogodne warunki współpracy, dostosowane do Państwa potrzeb i możliwości. Szybki czas reakcji na Państwa wezwanie czyni z nas idealnego partnera do Waszej firmy, gwarantując wysoką jakość usług oraz ciągłą dostępność pracy kserokopiarki.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca