Teatr

3TM - Targi Motoryzacyjne 2018

Targi Motoryzacyjne 3TM Gdańsk 2018

X jubileuszowa edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM to największe wydarzenie motoryzacyjne na Pomorzu. Wyjątkowa szansa by zobaczyć premiery samochodowe w niecodziennej oprawie, porozmawiać z pasjonatami i poznać prawdziwych znawców tematu. Targi Motoryzacyjne 3TM odbędą się w dniach 29-30września w AmberExpo Gdańsk!  Bilety dostępne na stronie www.3tm.com.pl i www.eventim.pl .

Ponad 12 000 m2 powierzchni, kilkudziesięciu wystawców, premiery i możliwość poznania ciekawych ofert z branży motoryzacyjnej, a to nie wszystko!

Prezentacja najlepszych samochodów i usług na 3TM Ring-u. Znani i lubiani prowadzący – Iwona Guzowska, która ring zna jak mało kto oraz  Adam Kornacki – dziennikarz motoryzacyjny, który wie o samochodach wszystko, będą gospodarzami tegorocznej imprezy.

W programie Targów 3TM także liczne konkursy z wyjątkowymi nagrodami. Nasi goście będą mogli zawalczyć o samochód, nie jeden, a 3! Główną nagrodą w jednym z konkursów będzie Volkswagen Up, którym szczęśliwy zwycięzca będzie mógł jeździć przez cały rok. Poza tym będą też inne ekscytujące auta: BMW X4 czy Mercedes-Benz A klasy w wersji AMG, które będzie można wygrać na miesiąc do swobodnego użytkowania. Fundatorem tegorocznych nagród jest złoty partner naszych targów - Polska Flota.

Dla zwiedzających przewidzieliśmy wiele atrakcji m.in.: symulatory czy strefę wirtualnej rzeczywistości. Tradycyjnie kładziemy nacisk na propagowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, więc na hali będziemy mogli poczuć kontrolowaną symulację dachowania, czy przeszkolić się z zakresu pierwsze pomocy.  Jak co roku współorganizujemy finał w ogólnopolskiej zbiórki krwi w ramach akcji MOTOSERCE, którą organizujemy we współpracy z motocyklistami Klubu LOTOR.

Tegoroczne Targi 3TM zostaną wzbogacone, w ramach obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości, o wystawę 100lecie Polskiej Motoryzacji. Zaprezentujemy na niej polską myśl motoryzacyjną, począwszy od okresu międzywojennego, poprzez okres PRL, a kończąc na samochodach produkowanych już po obaleniu systemu komunistycznego.

Przyjdźcie, grajcie, zwiedzajcie i bawcie się razem z nami. Zapraszamy do wspólnego tworzenia tego wyjątkowego wydarzenia, bo bez Państwa nie miałoby to sensu!

3TM Team- czekamy na Was!

Miejsce: AmberExpo, ul. Żaglowa 11, Gdańsk
Termin: 29-30 września 2018 roku
Godziny:  sob.- ndz.: 9-18

Bilety:
normalny jednodniowy – 18 zł, ulgowy jednodniowy – 12 zł
normalny Open (na wszystkie dni) – 30 zł, ulgowy Open – 20 zł

kup bilety GDAŃSK
AmberExpo 2018-09-29
kup bilety GDAŃSK
AmberExpo 2018-09-30
29 września 2018

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 6 września 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca