Teatr

Pyrkon 2020

Pyrkon tworzą ludzie – fani fantastyki, twórcy, producenci, wystawcy i… Ty! Pyrkon to fantastyczne miejsce spotkań! Spotkaj się z innymi fantastycznymi uczestnikami, z pisarzami, twórcami, cosplayerami, reżyserami, artystami. Spotkań z literaturą, z kinem, z teatrem, z wszystkim, co jest związane z fantastyką!

Edycja Pyrkon 2020 będzie absolutnie wyjątkowa! Pyrkon kończy w tym roku 20 lat. Dołącz do nas, by świętować tę okazję i wpisz się w bogatą historię Festiwalu.

Dlaczego warto być na Pyrkonie, zapytasz? To proste!
Pyrkon to największa impreza tego typu w Polsce i jedna z największych w Europie. Liczba uczestników stale rośnie! Od 600 osób w 2000 roku do ponad 52 000 w roku 2019.

Czeka Cię tam moc atrakcji! Pyrkon to bogactwo wyboru i miejsce pełne różnorodności – dziesiątki sal wypełnionych warsztatami, prelekcjami, wykładami, wystawami, konkursami i pokazami cosplay.
Festiwal rokrocznie odwiedzają najbardziej znani twórcy fantastyki – wśród naszych gości znalazły się sławy takie jak: Felicia Day, Christopher Judge, Graham Masterton czy Stan Sakai!

Co więcej, czasie najbliższej edycji będzie na Ciebie czekać ponad 14 000 m2 powierzchni wystawienniczej z książkami, komiksami, odzieżą, gadżetami i wszystkim, co kochają geeki.

Pyrkon to fantastyczne miejsce spotkań - spotkaj się z nami w maju 2020!

Festiwal Fantastyki Pyrkon - KARNET 3 dni

bilety niedostępne POZNAŃ
Międzynarodowe Targi Poznańskie 2022-06-17
8 maja 2020

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 21 listopada 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca