Teatr

Maluchem po Warszawie

Maluchem po Warszawie!

Wycieczka Maluchem po Warszawie, to dwugodzinny przejazd specjalnie przygotowaną trasą turystyczną, podczas której to TY jesteś kierowcą.


Jeśli uwielbiasz motoryzację i chciałbyś odwiedzić ciekawe miejsca w stolicy, albo po prostu w nietypowy sposób spędzić miło czas z przyjaciółmi , to ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie. Przez wiele dekad Fiat 126p był najpopularniejszym autem w Polsce, dziś to niemal relikt, ale kierowanie nim jest zaskakująco łatwe i przyjemne. Zaczynamy pod Pałacem Kultury i Nauki od kilkuminutowego szkolenia, podczas którego przewodnik pokrótce zaznajomi Cię z obsługą Malucha, a TY przekonasz się, że „Kaszlak” nie gryzie. Chwilę później jedziemy w miasto, Ty za kółkiem, a przewodnik na tylnej kanapie. Podczas tej wycieczki stawiamy na akcję, ale nie ma lekko, trochę anegdot i historii będzie. Zaplanowaliśmy cztery krótkie postoje podczas których przewodnik opowie o mieście, a kolejni kierowcy będą mieli szansę spróbować własnych sił. W trakcie wycieczki odwiedzimy warszawskie centrum, Pragę, miniemy najsłynniejszy plac w Polsce oraz kilka najistotniejszych pomników i budynków. W dwie godziny przejedziemy trasę, która w innych okolicznościach zajęłaby pół dnia. Jeżeli wolisz rozsiąść się w fotelu i oglądać miasto z perspektywy pasażera, sprawdźcie naszą ofertę Dużym Fiatem po Warszawie.

Wycieczka startuje w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 11:00, 14:00 i 18:00. Wycieczka potrwa 1,5 godziny. Startujemy z parkingu pod głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki. Szukajcie kolorowych Fiatów 126p.

Kiedy: Każda sobota i niedziela, w godzinach: 11:00, 14:00, 18:00

Gdzie: Start spod głównego wejścia do Pałacu Kultury i Nauki

Czas trwania: 2h

Limit miejsc (dla jednej wycieczki): 14

Cena: 99zł od osoby

Ważne! Wycieczka nie jest atrakcją prywatną, jest współdzielona z innymi uczestnikami.
kup bilety WARSZAWA
parking pod głównym wejściem do PKiN 2020-08-31
kup bilety WARSZAWA
parking pod głównym wejściem do PKiN 2020-08-31
kup bilety WARSZAWA
parking pod głównym wejściem do PKiN 2020-08-31
od: 23 maja 2020
do: 26 lipca 2020

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 22 maja 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca