20 lat Wywroty

Honorata Martin Może ma sens to co nie ma sensu XXXI spotkanie autorskie z cyklu Szczyt Formy

Gala PL MMA 77 - Sportowcy przeciw nowotworom

12 pazdziernika 2018

Energa Wybrzeże Gdańsk vs. KS Azoty Puławy

29 września 2018

Wisła Kraków

25–29 września 2018

MMTS Kwidzyn vs Gwardia Opole

22 września 2018

KS SPR Chrobry Głogów vs Orlen Wisła Płock

12 września 2018

Fight Exclusive Night 22

20 pazdziernika 2018

Legalny bukmacher


Honorara Martin. Urodzona w 1984 roku w Gdańsku. Malarka, performerka, artystka intermedialna. Studiowała malarstwo na ASP w Gdańsku, gdzie zrealizowała również aneks z intermediów. Laureatka licznych nagród artystycznych. Jej prace często testują wytrzymałość psychiczną i fizyczną, wymagają przekraczania barier, lęków i ograniczeń. Stają się wyzwaniem nie tylko dla samej artystki ale też widzów-uczestników jej działań. Twórczość Honoraty Martin, pomimo skupienia na obserwacji emocji, samej siebie i ludzi, staje się również sferą budowania relacji i więzi, przyjmując formę swoistej rzeźby społecznej.

Moje działania wynikają z długotrwałych przemyśleń na dany temat. Często sama nie rozumiem, „dlaczego” robię to, co robię, ale czuję, że powinnam wykonać właśnie takie gesty. Honorata Martin

Szczyt Formy to cykl otwartych spotkań autorskich z uznanymi artystami/kami młodego i średniego pokolenia, zajmującymi się szeroko pojętymi działaniami przestrzennymi. Cykl ten jest wspólną inicjatywą Koła Naukowego Forma przy Katedrach Rzeźby ASP we Wrocławiu oraz Galerii Entropia. Spotkania pomyślane są jako autorskie prezentacje dające artystom/kom możliwość bezpośredniego przedstawienia swojej sztuki bez żadnej mediacji, publiczności zaś osobistego kontaktu z artystami/kami, a także zapoznania się z żywym procesem twórczym czy problemami istnienia na współczesnym rynku sztuki. 

Koordynacja cyklu: Karolina Freino
_______________

www.entropia.art.pl

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
190 wyświetleń
przysłano: 9 maja 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło