Teatr

Armia Fight Night

Do miejsca, w którym debiutowali – wracają z telewizją… już 24 listopada wielki powrót Federacji Armia Fight Night do Siedlec !

Transmisja z wydarzenia w telewizji Polsat.

Jak ogłosiła dynamicznie rozwijająca się Federacja AFN – czwarta odsłona gali sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego odbędzie się w miesiącu odzyskania niepodległości w Siedlcach. To właśnie w tym mieście, rok temu federacja zaliczyła bardzo udany debiut na polskim rynku sportów walki.

„Siedlce to miasto bardzo przyjazne – jak z resztą głosi napis pod logotypem mazowieckiej miejscowości. Zorganizowaliśmy tutaj pierwszą galę i wypełniliśmy obiekt po brzegi. Wspierają nas władze miasta oraz wielu lokalnych przedsiębiorców. Bardzo istotnym czynnikiem przy wyborze miejsca na galę z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę jest fakt, że tworzy się tutaj właśnie 18 Dywizja Zmechanizowana Wojska Polskiego z którą podjęliśmy ścisłą współpracę. Wielu żołnierzy podległych gen. bryg. Jarosławowi Gromadzińskiemu weźmie udział w rywalizacji sportowej podczas gali.” – tłumaczy organizator wydarzenia ppor. Filip Bątkowski.

Swoje umiejętności w klatce zaprezentują najlepsi wojownicy w mundurach z całej Polski m.in. szeregowi : Sylwester Miller, bracia Maciej i Roger Garbaczewscy, Damian Kosiorek oraz Katarzyna Borowska. Żołnierze po raz kolejny udowodnią, że ich poziom wyszkolenia kondycyjnego oraz umiejętności walki nie odbiegają od tych, które prezentują najlepsi zawodnicy MMA w kraju, niepokonani : Krzysztof Gutowski (rekord walk zawodowych 6-0, 6 KO), Patryk Surdyn (3-0), Tomasz Jakubiec (8-2), czy Karol Skrzypek (3-0, 3 KO). Nie zabraknie również akcentów międzynarodowych oraz pojedynków w formule K1. Widowisko uświetnią swoją obecnością znani na całym świecie sportowcy –zawodnicy UFC i KSW oraz elita polskiego boksu zawodowego. Bilety trafią do sprzedaży poprzez portal eventim.pl, natomiast cała gala transmitowana będzie na żywo na jednym z kanałów Polsat Sport.

„Nasze gale cieszą się bardzo dużą popularnością, co potwierdza fakt, że bilety sprzedajemy w błyskawicznym tempie. Tym bardziej cieszymy się z możliwości, które stwarza nam współpraca z telewizją Polsat. Teraz walczących żołnierzy będzie mogła obejrzeć w sobotni wieczór cała Polska.” – kwituje Bątkowski.

HARMONOGRAM ARMIA FIGHT NIGHT W SIEDLCACH:

10.11.2018r.
- godzina 16.00 - MEDIA TRENING ZAWODNIKÓW – galeria siedlce

23.11.2018r.
- godzina 18.00 – OFICJALNE WAŻENIE ZAWODNIKÓW – galeria siedlce

24.11.2018r.
- godzina 18.00 – otwarcie drzwi – Hala Agencji Rozwoju Miasta Siedlce
- godzina 18.45 – rozpoczęcie GALI ARMIA FIGHT NIGHT IV

Armia Fight Night

kup bilety SIEDLCE
Hala OSiR 2018-11-24
24 listopada 2018
SIEDLCE

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 1 listopada 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca