Teatr

Sound Of Gravity

Spektakularne, ekstremalne show w Polsce!

Epickie, pełne adrenaliny i odwagi, naładowane kilogramami pirotechniki i najlepszej muzyki show przybywa do Polski! Sound of Gravity to spektakularne pokazy sportów ekstremalnych w najlepszym, światowym wydaniu! Podczas wydarzenia zaprezentują się gladiatorzy najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów akcji!

Zobaczysz m.in. FREESTYLE MOTOCROSS czyli najniebezpieczniejsze ewolucje świata na motocyklach crossowych w niesamowitej scenerii lubelskiego stadionu! Dirt jumping czyli ekstremalne skoki na rowerach MTB, BMX, rolkach, hulajnodze!

Arena Lublin, 21-czerwca, tylko ten jeden raz, zostanie opanowana przez największe światowe gwiazdy sportów ekstremalnych! Z pewnością zobaczymy sławne: Kiss of Death, Superman czy Backflip Tsunami!

Lubelskie Sound of Gravity to nie tylko pokaz na stadionie! Dla posiadaczy biletów przygotowane zostaną specjalne atrakcje w ekstremalnym, przystadionowym miasteczku festiwalowym! Największą z nich będą przejażdżki samochodami driftowymi na specjalnie zaaranżowanym z tej okazji torze.

Plan wydarzenia:

12:00 otwarcie ekstremalnego miasteczka festiwalowego przed stadionem

12:00 Drift Taxi przed stadionem

17:00 rozpoczęcie Pit Party

17:30 otwarcie bram stadionu

19:00 pokazy SOUND OF GRAVITY

20:30 przerwa

21:00 pokazy SOUND OF GRAVITY (II część)

PROMOCJE:

PIT PARTY – wejście do parku maszyn i możliwość spotkania zawodników w specjalnej cenie (15 złotych)

DRIFT TAXI – ekstremalna przejażdżka samochodem driftowym w specjalnej cenie (40 złotych) tylko dla posiadaczy wejściówek na SOUND OF GRAVITY!

MOTO SEKTOR – specjalny sektor dla motocyklistów z dodatkowymi atrakcjami i darmowym (specjalnie wygrodzonym) parkingiem dla motocyklów

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OPIS SEKTORÓW

VIP – miękkie siedzenia, catering, wcześniejsze wejście na PIT PARTY

I5 – miękkie siedzenia

B5 – miękkie siedzenia

PŁYTA – miejsca stojące, najbliżej 

B4 – MOTO SEKTOR – specjalny sektor dla motocyklistów, dodatkowe atrakcje, darmowy wygrodzony parking dla motocykli

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DRIFT TAXI

Zafunduj sobie dodatkowy zastrzyk adrenaliny! Specjalnie dla posiadaczy biletów na Sound of Gravity przygotowaliśmy niesamowitą atrakcję w postaci przejażdżki samochodem driftowym!

Na specjalnym torze, który zostanie zbudowany na czas pokazów Sound of Gravity, zlokalizowanym na przystadionowym parkingu czekać na Ciebie będą driftowe auta! Zasiądź w fotelu kierowcy i poczuj adrenalinę podczas przejazdu na torze!

Podczas zakupu biletu na Sound of Gravity aktywuj specjalny pakiet DRIFT TAXI w cenie 40 złotych!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kup bilety LUBLIN
Arena Lublin 2019-06-21
kup bilety LUBLIN
Arena Lublin 2019-06-21
od: 20 czerwca 2019
do: 21 czerwca 2019

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 17 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca