Teatr

Joga na trawie

Arena Gliwice w ramach skierowanego do gliwiczan projektu Nasza Arena zaprasza na wakacyjną praktykę jogi. Bezpłatne zajęcia odbędą się 13 lipca i 3 sierpnia w godz. 09:30-12:00.

 

Regularne ćwiczenia gwarantują wzmocnienie i uelastycznienie ciała. Najczęściej są zalecane osobom, których praca wiąże się ze spędzaniem czasu przy komputerze. Jednak wszyscy powinni pamiętać, że to relaks dla ciała i ducha. Uczestnicy „Jogi na trawie” będą mogli zrobić pierwszy krok w stronę bardziej harmonijnego, dobrego życia.

 

Zajęcia poprowadzi Arkadiusz Szydełko, dyplomowany nauczyciel jogi z SHAUSHA SPORT CLUB najlepszego w 2017 r. klubu w Polsce. „Połączenie przyjemności pracy z własnym ciałem, systematyczne poznawanie jego możliwości, plastyczności, wydolności, wytrzymałości, których granic nie sposób określić, z wpływem tegoż, na szeroko rozumianą harmonię świadomości – to moja joga”. – mówi trener.

 

Informacje organizacyjne:

- Lepiej założyć przylegającą do ciała, wygodną, sportową odzież. Obszerne bluzki będą zsuwać się na twarz, przeszkadzać podczas wykonywania pozycji skierowanych głowa w dół.

- Trzeba zabrać własną matę lub kocyk.

- Zajęcia są bezpłatne.

- Uczestnicy zostaną poproszeni o podpisanie oświadczenia o udziale w zajęciach na własną odpowiedzialność oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

- W przypadku niesprzyjających lub sprzyjających przesadnie warunków atmosferycznych zajęcia odbędą się wewnątrz budynku.

 

od: 13 lipca 2019, 09:30
do: 13 lipca 2019, 12:00 Arena Gliwice ul. Akademicka 50
Gliwice

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 lipca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca