Teatr

Włókniarz Częstochowa - Karnety 2020

Rusza sprzedaż karnetów na mecze Włókniarza Częstochowa!

Jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiego żużla – Włókniarz Częstochowa rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2020! Zakupić możecie już bowiem całoroczne wejściówki na mecze rundy zasadniczej PGE Ekstraligi, które w ciągu najbliższych miesięcy rozegrane zostaną na SGP Arenie Częstochowa. Od tego roku każdy z fanów biało-zielonej drużyny wybrać może swoje ulubione miejsce na stadionie i w komfortowych warunkach oglądać przez cały sezon zmagania na torze przy ulicy Olsztyńskiej.

 

Ceny biletów i karnetów w najbliższym sezonie kształtować się będą następująco:

Bilety:

Bilet normalny – 40 zł

Bilet ulgowy – 30 zł – przysługiwać będzie dzieciom i młodzieży uczącej się do 25. roku życia (osoby urodzone w 1995 roku i później) i emerytom powyżej 65. roku życia (osoby urodzone w 1955 roku i wcześniej) za okazaniem dokumentu upoważniającego do zniżki

Bilet dziecięcy bez gwarancji miejsca siedzącego – 1 zł – przysługiwać będzie dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Bilet nie gwarantuje miejsca siedzącego.

Bilet dziecięcy z przypisanym miejscem siedzącym – 10 zł – przysługiwać będzie dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Bilet upoważnia dziecko do zajęcia numerowanego miejsca siedzącego.

Bilet srebrny – 50 zł (dzieci do 7. roku życia zajmujące wyłącznie jedno miejsce siedzące wraz ze swoim opiekunem mają wstęp na ten sektor na podstawie biletu/karnetu dziecięcego).

 

*Klub zastrzega sobie prawo podwyższenia ceny biletów, dystrybuowanych w kasach stadionowych w dniu zawodów, z wyłączenie biletów dziecięcych. Ceny biletów w dniu meczu, których sprzedaż prowadzona będzie w systemie internetowym czy w pozostałych punktach sprzedaży nie będą podlegać tym zmianom.

 

Karnety:

Karnet normalny – 240 zł

Karnet ulgowy – 180 zł – przysługiwać będzie dzieciom i młodzieży uczącej się do 25. roku życia (osoby urodzone w 1995 roku i później) i emerytom powyżej 65. roku życia (osoby urodzone w 1955 roku i wcześniej) za okazaniem dokumentu upoważniającego do zniżki.

Karnet dziecięcy bez gwarancji miejsca siedzącego – 10 zł – przysługiwać będzie dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Karnet nie gwarantuje miejsca siedzącego.

Karnet dziecięcy z przypisanym miejscem siedzącym – 35 zł – przysługiwać będzie dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Karnet upoważnia dziecko do zajęcia numerowanego miejsca siedzącego.

Karnet srebrny – 300 zł – (dzieci do 7. roku życia zajmujące wyłącznie jedno miejsce siedzące wraz ze swoim opiekunem mają wstęp na ten sektor na podstawie biletu/karnetu dziecięcego).

Karnet złoty VIP – 1950 zł – sprzedaż tych karnetów prowadzona będzie wyłącznie w siedzibie klubu. Dla osób, które posiadały tego typu karnet w ubiegłym roku, klub przygotował dużą zniżkę. Po okazaniu ubiegłorocznego karnetu za nową wejściówkę zapłacić będzie trzeba tylko 1400 zł.

Przypominamy, że karnety obowiązują na wszystkie mecze ligowe rundy zasadniczej w sezonie 2020, a także na zawody młodzieżowe i turnieje indywidualne organizowane przez Polski Związek Motorowy na stadionie SGP Arena Częstochowa.

Włókniarz Częstochowa - Karnety 2020

bilety niedostępne CZĘSTOCHOWA
Stadion SGP Arena Częstochowa 2020-04-19
3 kwietnia 2020
CZĘSTOCHOWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 9 stycznia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca