Teatr

Minutor Energia Armia Fight Night 8

Armia Fight Night 8: Adrian Kępa vs Sebastian Rajewski – walka o Mistrzowską Szablę!

Pierwsze zestawienie przedstawione przez federację będzie starciem tytanów!
Po raz pierwszy o Mistrzowską Szablę zawalczy reprezentant MMATADORS Katowice, pochodzący z Mysłowic Adrian Kępa ( 7-4-0). Jego przeciwnikiem będzie autor jednego z bardziej spektakularnych nokautów zeszłego roku w polskim MMA Sebastian Rajewski ( 7-5-0) , reprezentant klubu Czerwony Smok. MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 odbędzie się 13 marca w Mysłowicach!


Miniony rok zdecyowanie należał do Adriana Kępy, który w drodze do walki o Mistrzowską Szablę w efektowny sposób pokonał najpierw Sławomira Kołtunowicza, a następne Giorgiego Esiavę.
Teraz, 13 marca w swoim rodzinnym mieście przyjdzie mu zmierzyć się z Sebastianem Rajewskim. Reprezentant klubu Czerwony Smok wydaje się być w swojej szczytowej formie. Podczas październikowej Bogdanka Armia Fight Night 7 Rajewski w pierwszej rundzie potężnym wysokim kopnięciem znokautował Macieja Kierzkowskiego jednocześnie zwyciężając trzeci walkę z rzędu.
Co ciekawe – w 2018 roku Kępa i Rajewski mieli okazję ze sobą walczyć podczas ASC 1 w Zawierciu. Walka została jednak uznana za nieodbytą ze względu na przypadkowe podwójne uderzenie w głowę.
Wszystko wskazuje więc na to, że szykuje się prawdziwa wojna, a tym razem zwycięzca może być tylko jeden.
Walka zakontraktowana została w limicie do 66kg.

O gali Minutor Energia Armia Fight Night 8


Kolejna - ósma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 13 marca na Górnym Śląsku w Mysłowicach!
W 2017 roku na polskiej scenie MMA pojawił się zupełnie nowy projekt – gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie od samego początku zwróciło uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.
Tym razem kibice również mogą liczyć na wielkie emocje i zestawienia! W klatce MMA zmierzą się reprezentanci wszystkich rodzajów sił zbrojnych Wojska Polskiego.
13 marca w hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z czekają nas prawdziwe sportowe wojny! Sponsorem tytularnym gali została firma Minutor Energia z Mysłowic!

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Minutor Energia Armia Fight Night VIII

kup bilety GLIWICE
Arena Gliwice - Mała Arena 2020-09-11
13 marca 2020
MYSŁOWICE

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 1 lutego 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca