Teatr

Mikrokosmos na Małych Warszawskich Spotkaniach Teatralnych

Wrocławski Teatr Pantomimy jako jeden z dwóch wrocławskich teatrów gościć będzie na Warszawskich Spotkaniach Teatralnych.

Wrocławski Teatr Pantomimy jako jeden z dwóch wrocławskich teatrów gościć będzie na Warszawskich Spotkaniach Teatralnych. W ramach kolejnej edycji Małych WST zaprezentowany zostanie Mikrokosmos. Przedstawieniom towarzyszyć będą warsztaty dla najmłodszych widzów – Mikro/Makro Kosmos przygotowane przez Stowarzyszenie Pedagogów Teatru z pomocą i udziałem naszych aktorów.

Małe Warszawskie Spotkania Teatralne prezentują najciekawsze przedstawienia dla dzieci tych teatrów, które podejmują „(…) tematy trudne, istotne, a rzadko poruszane w sztuce dla dzieci. Szanują wrażliwość i inteligencję odbiorców, mają odwagę eksperymentować z formą, dzięki czemu ich przedstawienia stanowią świadomą i starannie przygotowaną wypowiedź, która może stać się ważna nie tylko dla dziecka, ale także dla dorosłego. (…) Zaproszone przez nas do Warszawy przedstawienia są intrygujące, nowatorskie, wykorzystują różnorodne środki, by podjąć dialog z najmłodszymi widzami, nawiązać z nimi nić porozumienia.”
                                            [cytaty: http://malewarszawskie.org/index.php?page=8]

 

Spektakle:

26 marca, godz. 18.00
27 marca, godz. 9.00 i 12.00
Teatr Żydowski, Pac Grzybowi 12/16, Warszawa
 

 

warsztaty Mikro/Marko Kosmos:
26.03 godz. 16.00–17.00 | Teatr Żydowski
27.03 godz. 10.30–11.30, 13.30–14.30 | Teatr Żydowski
warsztaty dla dzieci od 4-6 lat


Czy małe może stać się wielkie? Przekonajcie się sami i przekroczcie z nami granicę między małym a dużym światem. Za pomocą prostych metod wykreujemy nową rzeczywistość w mikro skali, a do tego wcale nie będziemy potrzebować lupy. Stworzymy wspólnie najmniejszy teatr świata!
scenariusz i prowadzenie warsztatów: Sebastian Świąder (Stowarzyszenie Pedagogów Teatru) oraz aktorzy występujący w spektaklu Mikrokosmos

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 29 maja 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca