Teatr

Teatralna jesień 2022 z Adria Art. Wybierz najlepsze spektakle komediowe.

Teatr nie musi być poważny. Można się w nim pękać ze śmiechu i wynieść morał, który zmieni Twoje nastawienie do życia. Udowadniają to sztuki teatralne wysokich lotów. Nie widziałeś jeszcze „Nerwicy Natręctw”, „Goło i wesoło” oraz „Dobrze się kłamie” ? Czas najwyższy kupić bilety na jesień 2022, umościć w fotelu teatralnym i ponieść się chwili. Gotowy? Zaczynamy niezapomnianą podróż!

Teatr, sztuka, zjawisko i uniesienie. Te górnolotne słowa kojarzą Ci się z czymś nieosiągalnym? Wciąż masz obawy, że ten rodzaj rozrywki nie jest dla Ciebie? Czas zerwać ze stereotypem nieodstępnego teatru i miejsca dla wybranych. Jesienią 2022 przyjdzie czas na rozrywkę, dzięki której przełamiesz barierę i pewnym krokiem przekroczysz drzwi najpiękniejszych teatralnych gmachów w całej Polsce.

 

Poznaj swoje fobie z „Nerwicą natręctw”

 

W końcu możesz odetchnąć pełną piersią, ściągnąć maseczkę i zapomnieć o obowiązkowych dystansach. Żegnamy pandemie i witamy jesienny repertuar w teatrze. Adria Art., organizator wydarzeń kulturalnych od razu wprowadzi Cię w dobry nastrój i pokaże, że warto mieć do siebie dystans.

 

Spektakl „Nerwica natręctw” swoją lekkością zdążył już zauroczyć publiczność w całej Polsce. Teraz przybywa ponownie by rozbawić publiczność m.in. w Warszawie, Chrzanowie, Bydgoszczy, Zielonej Górze, Łodzi, Rzeszowie i wielu, wielu innych miastach.

 

To historia skomplikowanych osobowości w reżyserii Artura Barcisia. Wyobraź sobie, że psychiatria spóźnia się na umówioną wizytę a ty w oczekiwaniu na jego przybycie poznajesz innych pacjentów. Wasze więzi się zacieśniają i staracie pomóc sobie nawzajem.

 

Ręka do góry, ten kto nigdy nie cofnął się do domu by sprawdzić czy na pewno drzwi zostały zamknięte lub woda zakręcona. To tylko jedna przypadłości, z którą zmagają się pacjenci spektaklu „Nerwicy Natręctw” .Wśród oczekujących jest również notoryczny przeklinacz, matematyk liczący wszystko i wszystkich oraz bojąca się bakterii kobieta. Co wyjdzie z tej burzliwej mieszanki? Jedno jest pewne, nie obędzie się bez śmiechu.

 

Adria Art. zaprasza na spektakl „Nerwica Natręctw” w Całej Polsce. W rolach głównych wystąpią m.in. Katarzyna Herman, Artur Barciś, Karolina Sawka, Zdzisław Wardejn, Jowita Budnik czy Rafał Królikowski. Uwaga! Spektakl jest przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.

 

Będzie „Goło i wesoło”. Striptiz w wykonaniu panów

 

Spektakl „Goło i wesoło” to idealna opcja na babski wieczór oraz spotkanie z przyjaciółmi. Komedia powstała już w 1987 roku, a swoja premierę miała w Nowej Zelandii. Do tego czasu doczekała się wielu adaptacji i była wystawiana na całym świecie m.in. w USA, Kanadzie czy Francji.

 

 

W sezonie jesień 2022 „Goło i wesoło” możemy obejrzeć w teatrach w całej Polsce. To historia bezrobotnych mężczyzn, którzy postanawiają odmienić swoje życie. Panowie wpadają na pomysł założenia grupy striptizerów pod nazwą „Napalone Nosorożce”. Są przekonani, że nowa kariera zawodowa pozwoli im zażegnać pasmo dotychczasowych niepowodzeń.

 

„Goło i wesoło” to lawina śmiechu i jeszcze więcej dobrej zabawy. W rolach głównych występują m.in. Piotr Zelt, Michał Meyer, Michał Lesień- Głowacki, Marek Kaliszuk czy Wojciech Solarz. Jesteś gotowy na wieczór pełen wrażeń? Zostaw wszystkie troski za drzwiami, kup bilety i daj się ponieść Napalonym Nosorożcom.

 

Spektakl jest przeznaczony dla osób pełnoletnich. Panowie od września do listopada pojawią się m.in. w teatrach i domach kultury w Bydgoszczy, Wrocławiu, Głogowie, Radomiu i Kielcach.

 

W miłym towarzystwie „Dobrze się kłamie”

Historia przyjaciół, którzy postanawiają przy kolacji zagrać w grę odmieniającą ich życie doczekała się nie tylko kilku filmów w różnych krajach, ale również wskoczyła na teatralne deski. Znamy ją  m.in. pod tytułem „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” czy „(Nie)znajomi”.

 

 

Śmiechu z trzech wytypowanych  spektakli jest tutaj najmniej - jest za to refleksja, która zagości po obejrzeniu „Dobrze się kłamie” i pozostanie z Tobą na długo.

 

W dzisiejszych czasach relacje międzyludzkie są na wagę złota. Przekonają się o tym bohaterowie „Dobrze się kłamie”. Jeden wieczór zmieni ich życie o 180 stopni. Kilkoro przyjaciół spotka się na kolacji, na której postanowią zagrać w niebezpieczną grę. Każdy z nich będzie musiał podzielić się zawartością swojego telefonu. Wszystkie rozmowy będą odsłuchiwane na głos a wiadomości sms-owe oraz e-maile odczytywane przy stole. Z pozoru zwykły wieczór zamieni się w prawdziwy sprawdzian z przyjaźni. Co kryją bohaterowie? Kto kłamie, a kto nie ma nic do ukrycia?

 

Na deskach teatrów m.in. w Dąbrowie Górniczej, Koszalinie, Poznaniu, Radomiu czy Bydgoszczy wystąpią: Olga Bołądź, Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski, Anita Sokołowska, Szymon Bobrowski i Wojciech Zieliński.

 

Bilety na wszystkie spektakle są dostępne w repertuarze Adria Art.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 14 czerwca 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca