Teatr

Pierwszy casting do musicalowej Akademii Młodych talentów

 

Zostań wszechstronnym artystą scenicznym.
Akademia Tańca M&I Sulewscy

 zaprasza na casting.

TANIEC – ŚPIEW - AKTORSTWO.

 

Po raz pierwszy w historii szkoły, w sobotę 07 września br. o godz. 12.00, rusza wielki casting do musicalowej Akademii Młodych Talentów. Przesłuchania odbędą się w Akademii Tańca M&I Sulewscy w budynku Domu Słowa Polskiego w Warszawie, przy ul. Miedzianej 11. Do udziału w przesłuchaniu organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat i więcej.

 

W castingu może wziąć udział każdy, kto chciałby rozpocząć musicalową przygodę. Podczas castingu uczestnicy zostaną podzieleni na odpowiednie grupy wiekowe, a następnie podczas 30 minutowych zajęć z instruktorami Akademii, dowiedzą się, jak właściwie prezentować się przed okiem kamery oraz poznają kilka prostych, tanecznych kroków. Takie przygotowanie pozwoli uczestnikom na właściwą prezentację podczas przesłuchania. Ponad to, młodzi kandydaci mogą liczyć na profesjonalną kadrę, współpracę z artystami i gwiazdami, świetną zabawę oraz szansę na udział w prestiżowych wydarzeniach artystycznych.

 

Projekt Akademii Młodych Talentów, to niezwykła szansa dla młodych ludzi na wszechstronny rozwój, który dotyka różnych form artystycznych, tj.: aktorstwo, wokal, różnych technik tańca, pobudza kreatywność i wrażliwość artystyczną, a także kreuje podstawowe cechy artysty scenicznego, tj.: poczucie rytmu, dobry słuch, poprawna sylwetka, przygotowanie aktorskie, wokalne i taneczne.

 

Przesłuchania do Akademii Młodych Talentów odbędą się w Akademii Tańca M&I Sulewscy przy ul. Miedzianej 11, w budynku Domu Słowa Polskiego (wejście przez portiernię).

 

Wszystkie osoby zainteresowane castingiem zapraszamy do zapisów. Więcej informacji na: www.akademiamlodychtalentow.pl oraz kamil.sliwowski@akademiatanca.pl

07 września 2013r. o godz. 12:00 - casting do Akademii Młodych Talentów. Przesłuchania odbędą się w Akademii Tańca M&I Sulewscy przy ul. Miedzianej 11 w budynku Domu Słowa Polskiego (wejście przez portiernię).

 

Do informacji załączam:
1. Logotyp Akademii Młodych Talentów.
2. Plan castingu.
3. Plakat informacyjny o Akademii Młodych Talentów.
3. Zdjęcia do publikacji. 

 

Więcej informacji udziela:
Joanna Urbanowicz, Blanco PR
blanco@blancopr.com

 

Akademia Młodych Talentów:
ul. Chłodna 3, 00-891 Warszawa
tel.: 22 654 34 35 lub 501 607 805
adres @: sulewscy@akademiatanca.pl; www.akademiamlodychtalentow.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 30 sierpnia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca