Teatr

Andrzejki z poczuciem humoru w Teatrze Kamienica

Andrzejki to nie tylko wróżby, to również okazja do dobrej zabawy i śmiechu. 30 listopada na każdej ze scen Teatru Kamienica widzowie znajdą spektakle gwarantujące rozrywkę na najwyższym poziomie.

 

O godzinie 16:00 na Scenie Oficyna w sztuce „Porwanie Sabinek” zaprezentuje się rodzina Owidowiczów (w rolach głównych m.in. Dorota i Emilian Kamińscy). Ich perypetie opisane z nutką lekkiego, tuwimowskiego humoru, nie pozwolą Widzom na chwilę wytchnienia.

 

W „wieczorynkowej” porze na Scenie Parter pojawią się Przemysław Bluszcz i Tomasz Obara w brawurowej kreacji mężów, którzy mają wspólną żonę… Rozmowa dwóch, skrajnie różnych mężczyzn gwarantuje dobą zabawę, a tytuł „Mąż mojej żony” zostanie na pewno zapamiętany na długo.

 

Gwoździem andrzejkowego programu jest „Wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego”, który rozpocznie się o godzinie 20:00 w Piwnicy Warsza. Dyrektor Teatru Kamienica przygotował wiele anegdot i żartów najwyższej klasy. W czasie wieczoru aktor wykona też pieśni znanych bardów, m.in. Niemena, Brela, Okudżawy. Prawdziwym rarytasem będą utwory z repertuaru Teatru Domowego – legendarny „Bluzg” i „Wrona…”. Istotą tego spektaklu jest jego nieustannie zmieniająca się formuła, widz może mieć pewność, że będzie uczestniczył w wydarzeniu unikatowym.

 

*Opisy spektakli dostępne są na stronie www.teatrkamienica.pl

 

 

Anita Kot

 

30 listopada 2013, 16:00

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 listopada 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca