Teatr

Wieczór Komedii Improwizowanej w krakowskim Klubie Studio

WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ

22 stycznia 2014, godz. 20:00 (wstęp od 19:00)

Klub Studio,

Kraków, ul. Budryka 4.

 

Wieczór Komedii Improwizowanej w Klubie Studio!

 

Każdy Wieczór Komedii Improwizowanej jest zawsze zupełnie niepowtarzalny, zaskakujący i nieprzewidywalny. Nie inaczej będzie też 22 stycznia, kiedy Grupa AD HOC złożona z doświadczonych artystów kabaretowych znów odwiedzi krakowski Klub Studio.

 

Grupa AD HOC proponuje widzom scenki kabaretowe, które mają swój zarys i reguły, jednak to publiczność wypełnia je treścią, buduje postaci, wymyśla miejsca i stwarza napięcie. W ten sposób każdy z widowni ma szansę stworzyć wyjątkowe dzieło kabaretowe. Taka okazja nie zdarza się często! Błyskotliwi członkowie Grupy AD HOC wybrną z każdej scenicznej sytuacji i rozbawią nawet tych, którzy zazwyczaj są ponurymi i sceptycznie nastawionymi odbiorcami. Grupa składa się z bardzo zróżnicowanych osobowości scenicznych, która tworzą razem wybuchową mieszankę – eksplozje śmiechu gwarantowane!

 

Sztuka kabaretowej improwizacji nie należy do łatwych, ale artyści Grupy AD HOC opanowali ją do perfekcji – dzięki temu styczniowy wieczór w Klubie Studio będzie doskonałą propozycją dla wszystkich spragnionych dobrych skeczy i żartów. Tym lepszych, że całkowicie świeżych i współtworzonych przez publiczność!

 

Ceny biletów:

ULGOWE: 15 PLN

NORMALNE: 20 PLN

 

Bilety można nabyć w stacjonarnych punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronach www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl. Bilety będą również dostępne na portalach: www.biletynakabarety.pl oraz kabaretowebilety.pl.

Bilety kolekcjonerskie będą dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10).

 

Więcej informacji o występie na www.klubstudio.pl oraz www.adhoc.art.pl.

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 stycznia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca