Teatr

Teatr Baj zaprasza na Warszawskie Dni Rodzinne! WIELKI PIKNIK RODZINNY PRUDENTIAL

Zapraszamy na Wielki Piknik Rodzinny Prudential organizowany w ramach IV edycji Warszawskich Dni Rodzinnych, który odbędzie się 14 września w godzinach 11:00-16:00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego, przy ulicy Czarnieckiego 51! Na miejscu znajdziecie mnóstwo atrakcji, m.in. różne warsztaty i pokazy. Serdecznie zapraszamy! 

 

Na miejscu czeka na Was mnóstwo atrakcji, których szczegółowy opis znajdziecie na stronie: www.warszawskiednirodzinne.pl – w zakładce piknik. „Akademia Flamenco Arte przedstawi taneczny spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Maluchy zapraszamy do zabawy klockami MegaBloks. Telewizja MiniMini przygotuje Mini Kino, karaoke oraz liczne konkursy ze znajomości bajek. Na pikniku znajdziecie również Rybkę MiniMini! Teatr Baj przygotuje warsztaty teatralne. Przy stoisku Prudential znajdziecie liczne warsztaty plastyczne oraz zabawy.” Mówi Krystyna Radkowska, organizator wydarzenia.

 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić mieszkańców Warszawy i okolic do wzięcia udziału w Warszawskich Dniach Rodzinnych. Jest to impreza, która jak rzadko inna, promuje wspólne spędzanie czasu i budowanie więzi rodzinnych, a z kolei misją Prudential jest dostarczenie ubezpieczeń, które mają na celu ochronę rodziny i zabezpieczenie przyszłości. Z tego powodu wspieramy Warszawskie Dni Rodzinne oraz współorganizujemy Wielki Piknik Rodzinny, który odbędzie się 14 września, w Forcie Sokolnickiego na warszawskim Żoliborzu.” - mówi Tomasz Borchowiec, dyrektor ds. marketingu i komunikacji korporacyjnej Prudential w Polsce.

 

 

Tematem przewodnim naszego pikniku jest hasło: Podróże kształcą! Zapraszamy m.in. na meksykańską ucztę ze szkołą językową Idioma. Warsztaty językowe przygotuje również dla Państwa Centrum Helen Doron, Dragon Fly oraz Play&Tell. Poznamy zabawki z Wenezueli dzięki Vive Latino

 

Hitem tegorocznej edycji będzie projekt Ciekawe Szycie, na którym stworzymy modne stroje bez użycia igły i nitki.  Następnie odbędzie się Dziecięcy Pokaz Mody, w trakcie którego profesjonalne jury wybierze najciekawszy projekt. Rodziców zapraszamy na warsztaty z Dorotą Zawadzką, pseudonim artystyczny Superniania.

 

Więcej informacji i aktualny program artystyczny na stronie: http://www.warszawskiednirodzinne.pl/wielki-piknik-rodzinny-prudential/

 

 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 10 września 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca