Teatr

Teatr Druga Strefa & Betty Q zapraszają na jedyny w Polsce - BOYLESQUE SHOW

 

30 października, godz. 20.00


Wciąż nie wiesz, co to boyleska, a wstydzisz się zapytać? 
Sądzisz, że burleskowa scena należy tylko do kobiet? 
Uważasz, że burleska to tylko gorsety, cekiny i wysokie obcasy? 

W tym show najważniejsze jest to, czego nie widać, ale to, co zobaczycie i tak nie pozwoli Wam zasnąć! Cała skala postrzegania męskości na jednej scenie. Dyskusja nad ciałem, nie słowem. Niebezpieczny Gender w akcji.

Pierwszy taki show w Polsce!

Chłopaków przygotuje, nad szaleństwem zapanuje i konferansjerkę zaprezentuje - Betty Q!

Swoje ciałka odkryją:
Master Bee
Gladky Adaś
Werewolf_Boi
Kim Lee
Mr Tutti Hide
 

Czas trwania: 2 godziny

Premiera: 24 października 2014

 

 

Bilety: 50 zł
Rezerwacje: 690 886 943 lub fredro@teatrdrugastrefa.pl

 

Bilety on-line: www.teatrdrugastrefa.info

 

Recenzje:

 

"Sala wypełniona po brzegi podekscytowaną publicznością, drżące w świetle reflektorów anielskie włosie w kolorze indygo, a na scenie pięciu rozbierających się mężczyzn i jedna kobieta bardziej naga w sukni, niż gdyby była rozebrana. (…) "Boylesque Show" spełnia wszystkie założenia burleski: są w nim zaskakujące kostiumy, są interesujące historie, jest widowisko i mnóstwo brokatu, a przede wszystkim jest gorąca atmosfera, poczucie wspólnoty i świetnej zabawy."

Maja Margasińska, Brokat for everyone. Dostępna w Internecie: http://dziennikteatralny.pl/artykuly/brokat-for-everyone.html

 

"Na koniec trzeba odpowiedzieć na pytanie – dla kogo jest to show? Moim zdaniem dla wszystkich osób, które mają otwarty umysł i są zainteresowane dyskusją na temat stereotypów związanych z płcią. Dla wielbicieli i wielbicielek męskiego ciała we wszystkich kształtach. Dla ludzi którzy lubią inteligentne, seksowne show z “mesydżem”. Jeśli nie widzieliście, idźcie. Jeśli widzieliście, idźcie jeszcze raz. Ja będę."

 

Lola Noir, Boylesque Show. Dostępna w Internecie: https://lolanoir.wordpress.com/2014/11/05/boylesque-show/

 

"Podsumowując: uśmiałam się jak nigdy, zobaczyłam coś niepowtarzalnego i wyszłam pełna podziwu, z poprawionym humorem i z chęcią opowiedzenia o tym całemu światu. (…) Poza tym nigdzie nie widziałam takiej otwarości na widza jak w Drugiej Strefie. Polecam „Boylesque” na ponure, jesienno-zimowie wieczory – nic innego nie rozgrzewa tak, jak to show, pełne brokatu, śmiechu i gołych pup."

Małgorzata Szpak, Boylesque Show w Drugiej Strefie. Dostępna w Internecie: http://life4style.pl/life4style/kultura-i-rozrywka/206-teatr/10268-bolesque-show-w-drugiej-strefie.html

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 pazdziernika 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca