Halloweenowy Wieczór Krótkich Gier Muzycznych

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z krótkimi grami impro!
Wyjątkowy, bo Halloween i Wszystkich Świętych! Jest więc to okazja do rzucania nam skrajnie różnych inspiracji: od dyni po cmentarz. Jeszcze bardziej wyjątkowy, bo na pianinie będzie nam towarzyszyć Maja Lenar! Spodziewajcie się więc sporej dawki gier muzycznych.

Gry mają odgórne założenia, z którymi improwizatorzy będą musieli sobie poradzić. Czasami będą rozmawiać tylko pytaniami lub upychać w jednej scenie kilkanaście różnych emocji i gatunków filmowych. Czasem wplotą w sceny kwestie z kieszeni, czyli zdania wcześniej napisane przez publiczność, albo wyrecytują wiersze w nieistniejących językach.

No i będą musieli nagle zaśpiewać do podkładu muzycznego, jakiego się nie spodziewają… Poza standardowymi grami czeka nas wiele gier muzycznych. Improwizatorzy będą musieli ułożyć barową piosenkę na zadany przez publiczność temat, zaimprowizować serię muzycznych hitów albo a vista kontynuować scenę, śpiewając. Wszystko na żywo, bez przygotowania, za to z akompaniamentem i inspirowane Halloween.

☞ SOBOTA | 28 października | godz. 19:00 

☞ Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1

☞ Bilety: 30/20 zł

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 11 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło