Teatr

Międzynarodowy dzień odpoczynku od świętowania w Teatrze WARSawy.

To kolejna odsłona sceny piosenki aktorskiej, której pierwsza edycja odbyła się w październiku w Teatrze WARSawy i ma zagościć tutaj na dłużej. Ideą cyklu jest popularyzacja tradycji teatru piosenki, przybliżenie widzom tego wyjątkowego gatunku na pograniczu muzyki i teatru.

 

 

Aktorzy zaśpiewają popularne i mniej znane utwory m.in. Hemara, Młynarskiego, Kaczmarskiego, Osieckiej, The Tiger Lillies, Nicka Cave’a czy Włodzimierza Wysockiego w zupełnie nowych aranżacjach i aktorskich interpretacjach. Nieco zapomniane piosenki zyskają nowe życie. Dzięki nowym odsłonom i interpretacjom pokażą jak bardzo są ciągle aktualne i przystające do dzisiejszej rzeczywistości.

 

Usłyszymy między innymi takie przeboje jak: “Korespondencja klasowa” i “Przedszkole", “On tak ładnie kradnie”, “Baronowa”, “Moskwa Pietuszki” w zupełnie nowych aranżacjach i w wykonaniu Agnieszki Bogdan, Kamili Baar- Kochańskiej, Moniki Mariotti, Kingi Ilgner, Anety Todorczuk-Perchuć, Mariusza Drężka i Marcina Przybylskiego. Piosenki zaaranżował Michał Lamża,który pełni również rolę kierownika muzycznego, spektakl wyreżyserował Adam Sajnuk.

 

 

Bilety: normalny - 50 zł, ulgowy - 40 zł,

Rezerwacje: bilety@teatrwarsawy.pl, 22 468 00 99

 

23.03 g. 20:00

 

 

od: 23 marca 2018, 20:00
do: 23 marca 2018, 21:00 Teatr WARSawy
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca