Teatr

Sufin/Młynarski prezentują: Pewnego razu w...

Bartek Młynarski i Michał Sufin zapraszają na spektakl, w którym będą sami na scenie, nie wezmą od nikogo inspiracji i do tego zagrają kilka postaci na raz. Dwuosobowy spektakl fabularny. W całości improwizowany. Niespełna godzinna historia rodząca się słowo po słowie, gest po geście. Michał i Bartek podróżują przez fabularne zwroty akcji, charakterystycznych bohaterów, konwencje, miejsca i nastroje. Tworzą spektakl usytuowany między nieśpiesznym filmem, abstrakcyjną komedią i skupionymi scenami teatralnymi.

_______________
Przed duetem Sufin/Młynarski jako support wystąpi inny męski duet: Improwizowana Odyseja - Łukasz i Igor, czyli Łukasz Zajączkowski i Igor Belczewski z kilkunastominutowym wycinkiem swojego spektaklu pt. Improwizowana Odyseja. O sobie mówią: Powstaliśmy z miłości do impro. I do eksperymentów. I dlatego, że lubimy różnorodność. Nie definiujemy tego, co gramy, bo – jak to w życiu – różnie bywa.

Kiedy: 27.02.2018 | godz. 19:00 Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Bilety: 20/10  zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

od: 27 lutego 2018, 19:00
do: 27 lutego 2018, 20:30 Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 16 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca