Teatr

„Sex and Authority” - tancerze "You can dance" w tanecznym show

 

 

 

 

Interaktywne widowisko powraca do stolicy 

 

 

Mroczna historia opowiedziana tańcem, spektakl zagadka, morderstwo którego tajemnicę rozwikłać będą musieli uczestnicy. Tak pokrótce scharakteryzować można pierwsze interaktywne, taneczne show w Polsce – „Sex and Authority”. Już 19 maja zagości ono ponownie w stolicy – w kompleksie Mała Warszawa, przy ul. Otwockiej 14. Artyści znani z telewizyjnych talent shows wciągną publiczność w fascynującą opowieść pełną spisków. Ubrani w maski widzowie, przestrzegając zakazu rozmów, zwiedzą pomieszczenia Tajemniczego Domu Komnat i wcielą się w rolę detektywa, by poznać tajemnicę morderstwa. 

 

Kiedy pojawia się zdrada, w tle są duże pieniądze, a namiętność przesłania zdrowy rozsądek, istnieje ryzyko, że nie wszyscy wyjdą z tej historii żywi... W Tajemniczym Domu Komnat, przestrzeni składającej się z paru tematycznych pomieszczeń, widzowie show będą mogli obejrzeć kilka równolegle odgrywanych scen, a wszystko zapoczątkuje tajemnicze morderstwo. Przemieszczając się pomiędzy scenami zobaczą świat władzy, pełen żądzy i nienawiści, a ich zadaniem będzie rozwikłanie historii zabójstwa. 

 

Po sukcesie ubiegłorocznej trasy po pięciu polskich miastach, Art Movement pod kierownictwem Marcina Mrozińskiego, finalisty III edycji „You can dance – po prostu tańcz”, powraca z interaktywnym show „Sex and Authority”, widowiskiem łączącym sztukę tańca, akrobatykę oraz grę aktorską. W spektaklu tym granica między sceną a publicznością zostaje zatarta - nie ma miejsc siedzących, widzowie są w ciągłym ruchu. 

 

Atmosferę tajemniczości oraz intrygi potęgują maski, które zakładają uczestnicy. Dzięki nim stają się anonimowi. Przez cały czas trwania show nie mogą także między sobą rozmawiać - Zaobserwowaliśmy, że ludzie po założeniu masek stają się odważniejsi, zaglądają tam, gdzie w normalnych okolicznościach nie wystarczyłoby im śmiałości, podchodzą bliżej. W tym performansie właśnie o to chodzi - chciałem, by granica pomiędzy aktorem a odbiorcą została zatarta - tłumaczy twórca i reżyser projektu, Marcin Mroziński.

 

Oprócz innowacyjnej formuły spektaklu, jego dodatkowym atutem są występujący w nim artyści – jedni z najlepszych tancerzy i akrobatów w Polsce, docenieni w kraju i za granicą, a szerokiej publiczności znani m.in. z telewizyjnych programów typu „talent show”: Michał Kalcowski, Klaudia Antos, Jakub Jóźwiak, Adrianna Kawecka, Paweł Kułaga, Natalia Madejczyk, Klaudia Kwiatos. 

 

 

Bilety: www.artmovement.pl .

od: 19 maja 2018, 21:00
do: 19 maja 2018, 23:00 Mała Warszawa
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 kwietnia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca