Teatr

CZWARTKOWA PREMIERA: PO GODZINACH – WEEKEND IMPROWIZOWANY

Piątek, godzina 17. Weekend. Człowiek wyzwala się z kieratu przyciasnych garsonek, ściąga z szyi pętlę krawata, i staje przed morzem niemal nieskończonych możliwości: poranek na targu śniadaniowym, szybka wyprawa do IKEI, piwo nad Wisłą, rowerami nad Świder, wizyta u rodziców, koncert chopinowski w Łazienkach, maraton z Netfliksem, grande finale w Pawilonach… Z drugiej strony – każda opcja niesie ze sobą ryzyko: 100 złotych w plecy za samo śniadanie, kac, z którego nie doleczysz się pewnie do końca niedzieli (wiek robi swoje), kolejna kłótnia z matką (o paradoksie: o to, że za rzadko ją odwiedzasz), a z IKEI nikt nigdy nie wyszedł wcześniej jak po 4 godzinach. Koniec końców człowiek jest bardziej zniszczony po weekendzie niż po 40 godzinach etatu tygodniowo.

 

Zapraszamy na spektakl o tym, jak, gdzie i z kim spędzić te 48 wolnych godzin, by nieubłaganie zbliżający się tydzień roboczy przeżyć możliwe bezboleśnie i dodryfować do kolejnego piątku?

 

Czwartkowe premiery w Klubie Komediowym to cykl improwizowanych spektakli obyczajowych, które z przymrużeniem oka opowiedzą na aktualne życiowe problemy współczesnych, wielkomiejskich i z reguły przepracowanych 30-latków. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

 

*****„Spieszcie się oglądać Klub Komediowy. Kiedyś przejmą polską komedię i już nie będą mieli czasu na kameralne występy”. – Rafał Madajczak, Asz:Dziennik

☞ Kiedy: CZWARTEK | 17 maja | godz. 21:30
☞ Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
☞ Bilety: 25/15 zł

 

Bilety na spektakl można kupić:
• online – za pośrednictwem FB albo naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
• w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

|fot. flickr, Fot. Mariusz Cieszewski (CC BY-ND 2.0)

 

od: 17 maja 2018, 21:30
do: 17 maja 2018, 23:00 Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 maja 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca