Teatr

KK & Barłóg literacki (Sylwia Chutnik i Karolina Sulej)

„Barłożenie się” – wylegiwanie się w łóżku, odpoczywanie, relaks z książką – to alternatywa Sylwii Chutnik i Karoliny Sulej dla telewizora, to powrót do czasów, kiedy weekend oznaczał to, że można dłużej pospać, zjeść w łóżku śniadanie i poczytać gazety czy książki. Twórczynie programu „Barłóg literacki” zapraszają do swojego łóżka trafiają rozmaitych gości, którzy godzą się na to, aby pokazać się im z domowej strony i porozmawiać o tym, co sami piszą i czytają. Jedno łóżko, dwa koty, dwie prowadzące, jeden realizator, kilka poduszek, wielość książek.

„Barłóg literacki” tworzą: Sylwia Chutnik – pisarka, która kocha wszystko co papierowe, kaligrafię, kolaż i książki dla dzieci, które wcale nie są dla dzieci. Działaczka społeczna promująca czytelnictwo, oraz Karolina Sulej – reporterka ze słabością do książek osobliwych, podomek, zachwycająca się wszystkim niczym Ania z Zielonego Wzgórza. Wcześniej współprowadziły program „Cappuccino z Książką” w TVP Kultura oraz rubrykę literacką w „Wysokich Obcasach”. Teraz czytają i gadają do Was na YouTube’ie.

Środa, 9 października 2019 o 21:00 – 22:30
Klub Komediowy, Nowowiejska 1
Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP BILET
w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

od: 9 pazdziernika 2019, 21:00
do: 9 pazdziernika 2019, 22:30 lub Komediowy, Nowowiejska 1
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 30 września 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca