Wywrota

Jak pobierać dane na Instagramie w 2022 r.

Instagram jest własnością Facebooka, który rozpoczął działalność w 2010 roku i zajął około ośmiu lat, aby dać użytkownikom możliwość pobierania danych. W międzyczasie powstało wiele narzędzi i aplikacji firm trzecich, które zobowiązują się do pobierania kompletnych danych z Instagrama. Instagram stories są wielkim hitem. Są one ugryzionym spojrzeniem na życie różnych ludzi na całym świecie, przystępnym, strawnym i są ich miliony. Irytuje mnie. Historie to najlepsza rzecz, jaka przydarzyła się Instagramowi od dawna, a nie można uzyskać do nich dostępu?

Jak pobrać Instagram stories:

Insta stories stały się jednymi z najbardziej popularnych. Są to małe kawałki mediów społecznościowych, które możesz oglądać przez kilka minut, zanim przejdziesz dalej. Czasami historia przykleja się do twojego umysłu, ale po 24 godzinach już jej nie ma i przechodzisz do następnej historii. Stories pozwalają cieszyć się migawką z życia ludzi i szybko przejść do następnego.


Kiedy historia Instagrama nie pobiera się, może być powód taki jak niestabilne połączenie, awaria aplikacji Instagram, pełna pamięć podręczna, problemy z instalacją, niezgodność formatu pliku, telefon w trybie oszczędzania baterii i inne. Instagram Stories, jak na razie, mają długość 30 sekund. Każde wideo przekraczające tę granicę jest konsekwentnie rozdzielane na części. Zdjęcia i nagrania, które oferujesz do swojej historii, znikają z Feedu, Twojego profilu i Direct po 24 godzinach, chyba że dodasz je jako funkcję. Obecnie aplikacja SAAS, która jest najlepszą aplikacją Instagram story downloader dla Androida/iOS może pomóc w nocnym pobieraniu informacji na Instagramie bezimiennie, w tym zdjęć, nagrań, historii wszystko z komputerem lub telefonem.


Instagram Stories znikają po 24 godzinach. A cały wysiłek, który włożyłeś w swoje urocze Instagram Stories, zostanie utracony, jeśli nie zapiszesz lub nie udokumentujesz ich. Aby tego uniknąć i uniknąć utraty Instagram stories, oto kilka technik, których możesz użyć, aby zapisać Instagram stories.


Instagram Stories to jedna z najbardziej znanych atrakcji w aplikacji, z około 500 milionami osób korzystających z niej każdego dnia. Możesz publikować zdjęcia, nagrania, GIF-y, melodie, połączenia i liczne różne rzeczy, które pozostają na twoim profilu przez 24 godziny i znikają. Instagram pozwala zrobić wiele rzeczy z Stories jednak jedna rzecz nie pozwala jest pobieranie innych Stories. W ten sposób, obecnie można pobrać anonimowo Instagram stories bez konta za pomocą aplikacji SAAS.

Jak pobrać zdjęcia IG

 

Podobnie jak Stories, nie można również pobierać postów na Instagramie. Istnieje wybór, aby zapisać swoje Stories i posty na telefonie, jednak nie jest on dostępny dla różnych rekordów. SAAS może pomóc w pobieraniu informacji innych osób jako zasadniczo i w nowatorski sposób. W każdym razie, zgodnie z prawdą, istnieje hack lub obejście, aby pobrać Instagram Stories. Metodologia jest bardzo prosta i wymaga tylko kilku kroków.


Czy chcesz pobrać i wyświetlić dane z Instagrama? Być może opuszczasz Instagram na zawsze i potrzebujesz pobrać swoje informacje z serwerów Instagrama. Jeśli jest to powód, rozgrywa się bystry ruch dla dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa informacji. Poza tym, informacje zawierają mnóstwo rzeczy, większość klientów uważa, że informacje zawierają tylko zdjęcia i filmy. Niemniej jednak, to nie jest prawda, kiedy pobierzesz Instagram Data dostaniesz wystarczająco blisko do informacji o życiu na Instagramie, w tym Storys, Wiadomości, Archiwalne wiadomości, Informacje o profilu, uwagi i znacznie więcej. Poza tym, korzystną rzeczą do zapamiętania jest to, że Instagram nie przygotowuje klienta, gdy pobierasz historie lub zdjęcia. Możesz wykorzystać strony zewnętrzne, aby pobrać historie lub zdjęcia Instagrama. Należy to wykorzystać w przypadku profili publicznych.


Instagram jest jednym z najbardziej znanych aplikacji do dzielenia się zdjęciami i ma północ od miliarda miesięcy dynamicznych klientów. Instagram pozwala klientom na dzielenie się zdjęciami, nagraniami i historiami. W przeciwieństwie do Snapchat, można zapisać te posty i zdjęcia bez drugiej osoby wiedząc.
Podczas gdy najłatwiejszą i najszybszą metodą na zapisanie zdjęcia lub filmu przedstawionego przez kogoś jest zrobienie zrzutu ekranu lub wykorzystanie wbudowanego w telefon rejestratora ekranu, nie zapisuje on dokumentu z podobnym celem.


Zakładając, że ktoś ma nadzieję na zapisanie czyjegoś zdjęcia z Instagrama lub historii, można skorzystać z zewnętrznych stron, które pozwalają na zapisanie dokumentów w unikalnym celu bez żadnych problemów.
Obecnie, aby pobrać konta Instagram innych osób i swoje story, chcesz postępować zgodnie z następującymi postępami:


Po pierwsze, otwórz stronę storysaver.net w przeglądarce internetowej. Przewiń w dół i wprowadź nazwę użytkownika konta. Strona pokaże Ci ilość Stories right now dynamicznych na tym koncie. Możesz po prostu wybrać przycisk "zapisz", aby pobrać Historię.


Zalety pobierania danych za pomocą aplikacji SAAS:

 

Obecnie nasza aplikacja SAAS da Ci do pobrania Instagram stories wygodnie i możesz pobrać Instagram stories bez aplikacji i oglądać Instagram stories potajemnie online z następującymi korzyściami:

  • Tajemniczy przegląd historii i dystrybucji (postów), nagrań i zdjęć dowolnego otwartego konta Instagram
  • Pobierz potajemnie Instagram stories, funkcje, kołowrotki i IG TV
  • Pobierz dowolne Stories, Highlights i Posty klienta na komputer lub telefon
  • Oglądaj i pobieraj dowolne wideo IGTV klienta
  • Szybka przeglądarka online podkreśleń Instagrama (archiwa historii) z przeglądarki (Instagram Highlights Viewer)
  • Nie musisz mieć konta na Instagramie ani być zalogowany
  • 100 procent Twojej anonimowości - klient nigdy nie zobaczy, że oglądałeś jego historię
  • Korzystaj z pomocy w języku, który jest dla Ciebie pomocny

Jeśli chcesz pobrać stare historie, a także przeszłe treści Instagrama, jest to doskonale wykonalne i łatwe. Będąc niezwykłym obserwatorem historii Instagrama i downloaderem, SAAS nie jest trudny do załatwienia Aby pobrać wszystkie informacje o Instagramie.

Pobieranie zdjęć IG, historii i Danych

 

Na swojej stronie profilu Instagrama kliknij prawy górny róg. Kliknij Ustawienia na dole strony, aby pobrać wszystkie informacje o Instagramie. Zobacz sekcję Pobieranie danych. Podaj swój adres e-mail, aby przesłać żądanie. Najpierw przejdź do strony profilu aplikacji generycznej i dotknij prawego górnego rogu, gdzie zobaczysz trzy płaskie linie. Następnie, w tym momencie, przejdź do Ustawień na dole strony. Przewiń w dół, aby pobrać dane.

Pobieranie danych z Instagrama

 

Wpisz swój adres e-mail i kliknij Request Download (Żądanie pobrania). Wszystkie informacje z Instagrama zostaną wysłane na Twój adres e-mail. Oprócz historii, możesz również pobrać zdjęcia i nagrania przesłane przez klientów. Podobnie jak w przypadku historii, dzieje się to tylko na profilach publicznych.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 11 sierpnia 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca