Wywrota

Którego iPhone 14 kupić?

Którego iPhone 14 kupić? Nie wiesz, który model czternastej generacji spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź, czym różnią się od siebie poszczególne urządzenia i wybierz odpowiedni dla siebie!

 

  1. Jakiego iPhone 14 kupić?
  2. Czym różni się iPhone 14 Pro od iPhone 14 Pro Max?

 

Jakiego iPhone’a z najnowszej serii warto wybrać? Czym różni się iPhone 14 od iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max? Na pytania odpowiadamy w poniższym artykule. Jeśli jesteś zainteresowany tematem, zapraszamy do szybkiego zapoznania się z jego treścią.  

Jakiego iPhone 14 wybrać?

Którego iPhone 14 wybrać? W ofercie na stronie https://lantre.pl/iphone.html znajdziesz przede wszystkim iPhone 14, iPhone 14 Pro oraz iPhone 14 Pro Max. O ile te dwa ostatnie różnią się od siebie jedynie wielkością ekranu i pojemnością baterii, o tyle między nimi a modelami standardowymi tych różnic jest znacznie więcej.

 

Przede wszystkim dostępny na stronie https://lantre.pl/iphone/iphone-14-467.html iPhone 14 nie ma dynamicznej wyspy w kształcie pastylki, a stary, znany z iPhone 13 notch. Jeśli chodzi o aparaty, w iPhone 14 otrzymujesz dwa obiektywy – główny 12 MP i ultraszerokokątny. W iPhone 14 Pro i 14 Pro Max natomiast masz system trzech aparatów – główny 48 Mp, ultraszerokokątny i teleobiektyw. Urządzenia Pro oferują sześciokrotny zoom, podczas gdy w iPhone 14 mamy dwukrotny zoom. Dodatkowo iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max wyposażono w nowy czip A16 Bionic. iPhone 14 ma znany z poprzedniej generacji czip A15.

Każdy iPhone 14 ma innowacyjny system związany z alarmowym SOS i wykrywaniem wypadków. Jak skorzystać z funkcji wykrywania wypadków? Po wykryciu przez telefon wypadku uruchomi się alarm dźwiękowy, a na ekranie pojawi się alert oraz suwak „Połączenie alarmowe”, dzięki czemu smartfon będzie mógł wezwać służby ratownicze. Alert możesz odrzucić lub skorzystać z możliwości wezwania służb ratowniczych. Jeśli natomiast nie zareagujesz, iPhone 14 automatycznie wezwie służby po 20 sekundach. Przy dodanych kontaktach alarmowych natomiast telefon wyśle wiadomość w celu udostępnienia położenia poszkodowanego. Warto skonfigurować swoją kartę medyczną w telefonie. Dlaczego? Dzięki temu służby ratownicze uzyskają dostęp do wszystkich Twoich informacji medycznych, co w niektórych przypadkach może okazać się bardzo pomocne.

 

Którego iPhone’a 14 zatem kupić? Jeśli zależy Ci na zdjęciach i filmach najwyższej jakości, lepszą opcją będzie iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max, które mają bardziej zaawansowany system aparatów. Jeśli natomiast nie jest to dla Ciebie ważne, iPhone 14 również spełni Twoje oczekiwania. 

Czym różni się iPhone 14 Pro od iPhone 14 Pro Max?

Czym właściwie różni się iPhone 14 Pro od iPhone 14 Pro Max? Dostępne na stronie https://lantre.pl/iphone/iphone-14-pro-469.html iPhone 14 Pro od modeli  Pro Max różnią się głównie wielkością. W pierwszym przypadku otrzymujesz urządzenie z wyświetlaczem o przekątnej 6,1”, w drugim natomiast – 6,7”.

 

Następną różnicę widać w pojemności baterii. Większy iPhone na jednym ładowaniu może odtwarzać wideo do 29 godzin, mniejszy natomiast do 23 godzin. W przypadku wideo przesyłanego strumieniowo na iPhone 14 Pro Max możesz oglądać treści do 25 godzin na jednym ładowaniu, a poprzez iPhone 14 Pro do 20 godzin. I to właściwie dwa aspekty, którymi różni się iPhone 14 Pro od iPhone 14 Pro Max. Jeśli nie potrzebujesz większego ekranu, nie ma sensu, abyś kupował większą wersję i tym samym przepłacał.

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 pazdziernika 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca