Lifestyle

Kolorowe oczyszczacze od Klarta Forste

Oczyszczacz powietrza to urządzenie, które ma sprawić, że wnętrze budynku będzie wolne od chorobotwórczych zanieczyszczeń. Przyglądając się niektórym urządzeniom dostępnym na rynku można odnieść wrażenie, iż bezpieczeństwo osiąga się kosztem estetyki mieszkania. To nieprawda, na co najlepszym dowodem są kolorowe oczyszczacze powietrza Klarta Forste.

 

Z myślą o harmonii wnętrz

 

Firma Klarta Poland Sp.z.o. weszła na rynek na początku 2017 r., wprowadzając do sprzedaży swój pierwszy oczyszczacz powietrza – Klartę Forste. Urządzenie dostępne było w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, złotej i różowej. Czas przeszły został tutaj użyty celowo, ponieważ oczyszczacz ten zastąpił właśnie jego ulepszony wariant, czyli Klarta Forste 2. Oprócz zmian w sposobie działania trybu automatycznego producent zdecydował się na rozszerzenie oferty o nowy kolor. Do Klarty Forste 2 Black, White, Gold i Rose dodana została Klarta Forste 2 Silver, a więc oczyszczacz w kolorze srebrnym. We wszystkich modelach wykorzystano trwałe, półmatowe lakiery, które gwarantują, że urządzenia zachowają piękny wygląd nawet po upływie kilku lat.

 

Bogactwo kolorystyczne odgrywa istotną rolę w strategii marki, ze względu na osobiste doświadczenia pr ezesa firmy Klarta Poland. Filip Nakrewicz wyjaśnia, iż do wprowadzenia na rynek własnych urządzeń skłonił go między innymi fakt, że wraz z żoną nie byli w stanie znaleźć oczyszczacza dobrze pasującego do swojego salonu. Producent Klarty Forste ma świadomość tego, że estetyka wnętrza odgrywa istotną rolę dla wielu osób, dlatego oczyszczacze powinny spełniać wymogi użytkowników także i pod tym względem.

 

Oczyszczacze powietrza Klarta Forste 2 - wszystkie dostępne kolory

Design w parze z efektywnością

Atrakcyjny wygląd to ważna, lecz nie jedyna zaleta oczyszczaczy powietrza Klarta Forste. Urządzenia wykorzystują najlepsze technologie filtracyjne, czyli filtry klasy HEPA oraz filtry zbudowane z węgla aktywnego. Taka kombinacja oznacza skuteczną ochronę przed smogiem oraz innymi rodzajami zanieczyszczeń, w tym pyłkami roślinnymi i zarodnikami pleśni, tak więc z działania oczyszczacza zadowoleni będą także alergicy. Ponadto Klarta Forste została wyposażona w jonizator, który wspomaga eliminację niektórych zanieczyszczeń, a zarazem dba o równowagę między jonami dodatnimi i ujemnymi w powietrzu.  

 

Kolejna zaleta tego oczyszczacza to wysoki komfort obsługi. Klarta Forste jest stanie działać w trybie automatycznym, gdyż wykorzystuje czujnik pyłu zawieszonego PM2.5. Sensor ten łączy się ze wskaźnikiem numerycznym, który na bieżąco przekazuje użytkownikowi informację o stężeniu pyłu. Co więcej, sprzęt ma drugi wskaźnik, który powiadamia o konieczności wymiany filtrów, jak również pilot, pozwalający na zdalne sterowanie urządzeniem.

 

Oczyszczacze Klarta Forste 2  kosztują 699 zł. Za taką kwotę dostępne są na stronie producenta, na której można obejrzeć zdjęcia poszczególnych modeli, aby samodzielnie przekonać się o ich wyjątkowym stylu.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Jadwiga
Jadwiga 22 stycznia 2019, 10:37
Polecam! Mam i jest super!! Z tego co widzę to najlepsza opcja na rynku, wysoki CADR i dobra cena. Reaguje na smog i kurz :) Sprzątać trzeba, ale oczyszczacz pomaga w zbieraniu większości kurzu :)
Bartek
Bartek 25 czerwca 2019, 18:48
Najlepszy jeżeli chodzi o taką wydajność, ma piękne kolory, świetnie reaguje na pyły. Polecam każdemu
Paulina
Paulina 2 września 2019, 11:56
Hej,
mam biały ten mniejszy. Skorzystałam z promocji i jestem bardzo zadowlona, pracuje cicho i sprawnie. Polecam
przysłano: 12 września 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca