Teatr

Alchemy by Clive Nolan

 

Ruszyła sprzedaż biletów na jedno z najciekawszych wydarzeń przyszłego roku – Alchemy by Clive Nolan
Clive Nolan, lider formacji Pendragon i Arena, powraca ze swoim najnowszym solowym projektem - Alchemy. Pierwszy etap projektu - album CD jest w trakcje realizacji. Muzycy, a jest wśród nich wielu gigantów sceny rocka progresywnego, pracują w studio nad dwudziestoma siedmioma  utworami, które wejdą w skład albumu. Rozpoczęły się również przygotowania do koncertowej wersji 'Alchemy', który 22 lutego 2013 roku zaprezentowany zostanie na deskach katowickiegoTeatru Śląskiego. Przedstawienie zostanie zarejestrowane, a następnie wydane w formie DVD nakładem Metal Mind Productions. Znamy już ceny biletów na koncert w Teatrze:
 
Ceny biletów (w przedsprzedaży/w dniu koncertu):
I kat. 110 zł /120 zł
II kat. 90 zł / 100 zł
III kat. 80 zł / 90 zł
IV kat. 65 / 75 zł (stojące)
 
Bilety dostępne są w następujących punktach sprzedaży: www.metalopolis.pl,www.ticketpro.plwww.ticketportal.pl oraz w kasach Teatru Śląskiego w Katowicach.
 
W poszczególne role projektu „Alchemy” wcielą się Clive Nolan - autor i kompozytor 'Alchemy'; nasza rodaczka i odtwórczyni tytułowej roli rock opery 'SHE', Agnieszka ŚwitaDavid Clifford (Red Jasper), Tracy Hitchings(Landmarq), Andy Sears (Twelfth Night), Paul Manzi (Arena), Damian Wilson(Threshold), a także Paul Menel (ex-IQ). Główną obsadę uzupełnią Victoria Bolley, Chris Lewis i Soheila Clifford - artyści, którzy w lutym tego roku wystąpili w teatralnej produkcji 'SHE' w Cheltenham w Anglii. Za instrumentalną stronę przedsięwzięcia, zarówno na płycie CD jak i podczas katowickiego koncertu,  będą odpowiedzialni Clive Nolan (instrumenty klawiszowe), Scott Higham(perkusja), Mark Westwood (gitary), Claudio Momberg (instrumenty klawiszowe) i Kylan Amos (gitara basowa). Do stałych członków formacji Caamora dołączą muzycy sesyjni oraz wieloosobowy chór. 
 
Na oficjalnej stronie 'Alchemy' można znaleźć najnowsze wieści dotyczące projektu, posłuchać zapowiedzi muzycznych oraz zapoznać się z historią i jej bohaterami. Ciekawą pozycję stanowią video clipy prezentujące kolejne postaci. Filmiki te zostały wyreżyserowane i wyprodukowane przez samego Clive'a Nolana. Skomponował on też oryginalny soundtrack do każdego z nich. Ciąg dalszy nastąpi niebawem! Oprócz oficjalnej strony internetowej powstała również strona 'Alchemy the Musical' na facebooku
 
Clive Nolan komentuje: "'Alchemy' jest największym artystycznym wyzwaniem w całej mojej karierze. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek przyjdzie mi zmierzyć się z projektem większym niż 'SHE' - myliłem się! 'Alchemia' jest o wiele większa i bardziej rozbudowana pod względem struktury i głębi."
Zapraszamy 22 lutego 2013 roku do Teatru Śląskiego na jedno z najciekawszych wydarzeń sezonu – muzyczne przedstawienie „Alchemy”!

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 pazdziernika 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca