strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... »
alfabetycznie chronologicznie

Ciężka praca kominiarza

Widząc kominiarza zawsze łapiemy się za guzik. Według starego przesądu powinno przynieść nam to szczęście. I chociaż coraz rzadziej widywani są w swoim stroju, ich praca wcale nie uległa przedawnieniu. Komu jeszcze potrzebny jest kominiarz? Warszawa posiada wielu wykwalifikowanych kominiarzy, którzy wciąż posiadają wiele zleceń, a ich terminarz wprost pęka w szwach.
Redakcja · 21 sierpnia 2017 · obyczaje ·

Co jeden, to lepszy! - relacja ze Zlotu Wywrotowców 2013

Jesteście, Wywroto, niesamowitym potencjałem, ludźmi, z którymi chce się przebywać, rozmawiać, śpiewać, śmiać się i płakać.

Od mojej pierwszej relacji ze zlotu Wywroty minęły 4 lata. W każdej trochę się powtarzam, bo choć każdy zlot jest inny, co roku niezmienne pozostają pewne elementy. Każdy zlot jest udany,…

estel · 9 maja 2013 · zjazd Wywroty · 7 komentarzy

Co możemy wyremontować samodzielnie, a do czego zatrudnić ekipę remontową?

Samodzielne naprawy i remonty może i nie są łatwe, ale z pewnością przyniosą wiele satysfakcji. Jednak są osoby, które nie radzą sobie z narzędziami. W takich sytuacjach wystarczy sprawdzona ekipa remontowa. Warszawa oferuje wiele firm i osób prywatnych, które zajmują się remontami – jak wybrać najlepszych?
Redakcja · 21 listopada 2017 · obyczaje ·

Co oferuje wirtualne biuro?

Słyszałeś o takiej działalności, jak wirtualne biuro Warszawa Śródmieście? Chcesz się dowiedzieć jakiego rodzaju usługi oferuje ona swoim klientom? Być może jest to propozycja właśnie dla ciebie, szczególnie jeśli zamierzasz otworzyć firmę lub spółkę? Najprościej wyjaśniając, biura wirtualne ułatwiają ci założenie i prowadzenie firmy. Dzięki ich usługom, nie musisz się martwić sprawami administracyjnymi – wszystko co konieczne do prawidłowego funkcjonowania, zostanie za ciebie wykonane przez pracowników biura wirtualnego. Dokładnie opisujemy w tym artykule usługi, z których będziesz mógł skorzystać.
Redakcja · 3 stycznia 2018 · obyczaje ·

Co wiemy o plag.pl?

Plagiat jest niedozwolony – to wykroczenie przeciwko prawom autorskim i przywłaszczenie sobie cudzego dzieła. Pracę magisterską można pisać na podstawie różnych źródeł – jest to nawet wskazane, jednak cytaty należy odpowiednio zaznaczać, a treść całej pracy musi być właściwie, autorsko zredagowana. By ustrzec się plagiatu, warto skorzystać z dedykowanych ku temu narzędzi.
Redakcja · 20 grudnia 2017 · obyczaje ·

Co wiemy o sytuacji dzieci na całym świecie?

Świadomość problemów, z jakimi zmagają się dzieci na całym świecie rośnie, ale wciąż jest relatywnie niska nawet wśród dorosłych. Jak zatem budować ją wśród najmłodszych? Od 2015…

Goldbach · 29 lutego 2016 · obyczaje ·

Co wydarzyło się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą...

Festiwal Filmowy i Artystyczny w Kazimierzu Dolnym trwał od 4 do 13 sierpnia. Imprezom filmowym towarzyszyły wystawy plakatu, koncerty i dyskusje znanych osobistości polskiej sceny artystycznej nad kondycją sztuki współczesnej. Wszystko to rozegrało się w malowniczych plenerach miasta, w którym nie sposób się nie zakochać.
lulu · 11 sierpnia 2000 · podróże · 1 komentarz

Consummatum est zaprasza do wspólpracy

Niezależny miesięcznik literacko-artystyczny "Consummatum est" zaprasza do współpracy. Odwiedź naszą stronę http://c-est.falcon.zax.pl

Wojciech Kowalewski · 4 czerwca 2001 · sprawy organizacyjne ·

Content marketing – nie popełniaj tych błędów!

Popularność content marketingu jest wielka. Na rynku usług SEO nie brakuje ofert copywriterów, oferujących pisanie tekstów content marketingowych. Czasami oferty są tak ciekawe, że wydaje się iż głupotą byłoby nie skorzystać z nich. Tymczasem napisanie dobrego tekstu tematycznego, wymaga czegoś więcej niż ogólnego rozpoznania zagadnienia, które zamierzamy poruszyć. Dziś przedstawiamy kilka typowych błędów, które mogą sprawić że taki tekst, zamiast uczyć i pomagać w pozycjonowaniu stron internetowych, będzie narażać się na śmiech i drwiny.
Redakcja · 9 marca 2017 · obyczaje ·

Bilety Cudowna lampa Alladyna

CUDOWNA LAMPA ALADYNA (Po spektaklu warsztaty w cenie biletu!) „Cudowna lampa Aladyna” to opowieść o zaczarowanej lampie, z ukrytym w niej, spełniającym wszystkie życzenia duchem Dżinem.…

Eventim.pl · 8 kwietnia 2018 · pozostałe ·

CV po angielsku w 12 krokach. Jak napisać?

Prawidłowo napisane CV w języku angielskim jest dużym atutem na rynku pracy. Coraz więcej pracodawców podczas procesu rekrutacji wymaga oprócz dostarczenia CV po polsku, również dokumentu w języku angielskim. CV po angielsku różni się od tego w języku polskim i to nie tylko w kwestii języka. Istnieje kilka zasadniczych różnic pomiędzy tymi dwoma życiorysami zawodowymi.
Redakcja · 15 lutego 2018 · obyczaje · 1 komentarz

Cydr – starożytny napój bogów w polskim wydaniu

O tym napoju zrobiło się głośno mniej więcej cztery lata temu i wtedy zaczęła się na niego moda w naszym kraju. Wyjątkowy, świeży, aromatyczny, pachnie latem i soczystymi jabłkami. O jakim napoju mowa? Oczywiście o cydrze, inaczej zwanym jabłecznikiem! Ale czym tak naprawdę jest cydr i w jaki sposób znalazł się w polskich szklankach? Dlaczego wcześniej nie był równie popularny, jak w tej chwili?
Redakcja · 19 września 2017 · obyczaje ·

Cykl marcowych warsztatów w PME

Warsztaty z batiku i papieru mâché, a także zajęcia o naturalnych kosmetykach. W marcu Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie przygotowało cykle niezwykłych wydarzeń. Batikowe tkaniny…

Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie · 1 marca 2017 · zdrowie ·

Czego nie wiedzieliście o Walentynkach

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Zakochanych, czyli hucznie obchodzone 14 lutego Walentynki. Dla jednych to okazja do wyznania sobie uczuć i podkreślenia, jak wiele znaczy ta druga połówka, zaś dla innych to dzień jak każdy inny. Nawet jeśli jesteś przeciwnikiem tego święta, nie zaszkodzi zapoznać się z kilkoma ciekawostkami na jego temat, aby móc zaskoczyć swoich znajomych.
Redakcja · 29 stycznia 2016 · obyczaje ·

Czekoladki, dla tej której tak wiele zawdzięczamy

Dzień Matki to święto o pokazania wdzięczności kobiecie, której udało się w tym szalonym świecie wychować cię na dobrą osobę. Nasze matki uczą nas, jak odróżnić dobro od zła, jak być sobą, uprzejmym wobec innych, dają nam też wiele innych ważnych lekcji życia. Matki są naszą podstawą do wszystkiego, co dzisiaj znamy i rozumiemy. To dlatego dzień świętowania takiej szczególnej osoby powinien zajmować ważne miejsce w naszym życiu. Często znalezienie odpowiedniego prezentu dla ukochanej mamy jest trudne, ponieważ chcemy wyrazić naszą wdzięczność w sposób naprawdę wyjątkowy.
Redakcja · 13 kwietnia 2017 · obyczaje ·

Czekoladowe prezenty w niezwykłej odsłonie

Rozpływająca się w ustach, bajecznie słodka i natychmiast poprawiająca humor – kto z nas nie przepada za czekoladą? Oczywiście, także jest kaloryczna, dlatego nie zawsze możemy pozwolić sobie na nią bez ograniczeń, ale z drugiej strony zawiera też wartościowe minerały jak magnez, potas, wapń, cynk czy miedź. Poza tym jest kapitalnym pomysłem na prezent. Jeżeli szukasz jednak czegoś innego niż zwykle, sprawdź nasze propozycje!
Redakcja · 27 marca 2017 · obyczaje ·

Części do wózków widłowych

Wózki widłowe są jednymi z najbardziej uniwersalnych maszyn, wykorzystywanych w transporcie, logistyce i branży budowlanej. Stworzone do transportu materiałów na niewielkich dystansach, pozwalają na ich szybki i bezpieczny transport w pionie i poziomie. Aby tak rzeczywiście było, wózki widłowe muszą być utrzymywane w niezawodnym stanie technicznym, a wszelkie awarie i usterki usuwane bezzwłocznie, z użyciem wysokiej jakości części zamiennych. Czy części do wózków widłowych są trudno dostępne na rynku? Całe szczęście nie, choć to często zależy od miejsca kraju i modelu wózka, z którego firma korzysta.
Redakcja · 21 listopada 2017 · pozostałe ·

Czy Afryka potrzebuje pomocy Zachodu

Zapraszamy na nowy cykl spotkań o Afryce autorstwa Jakuba Ciećkiewicza - dziennikarza fotografika, wykładowcy, animatora imprez kulturalnych, podróżnika, członka Polskiego Towarzystwa…

Marta Półtorak · 20 kwietnia 2016 · podróże ·

Czy CNC wpływa na szybkość produkcji?

Każdy konstruktor zna rozwinięcie magicznego skrótu CNC, czyli Computerized Numerical Control. To system, który bardzo często jest stosowany w urządzeniach takich jak obrabiarki numeryczne cnc. Warto jednak pamiętać, że zanim pojawiły się obrabiarki, to przemysł przerobił już wcześniej tokarki karuzelowe i frezarki. System komputerowy ulepszył po prostu działanie tych maszyn i sprawił, że stały się jeszcze bardziej precyzyjne i wielofunkcyjne niż przed wprowadzeniem sterowania komputerowego.
Redakcja · 20 września 2017 · obyczaje ·

Czy granie w gry poprawia inteligencję?

Któż z nas nie chciałby mieć opinii człowieka inteligentnego, a do tego świetnie radzić sobie z rozwiązywaniem skomplikowanych zadań? Na szczęście dzisiejszy świat oferuje mnóstwo sposobów na to, by polepszyć swoją umiejętność kojarzenia faktów i wyciągania wniosków, co często nazywamy inteligencją. Jednym z nich może być granie w odpowiednie gry!
Redakcja · 20 grudnia 2017 · obyczaje ·

Czy moda na hip - hop powraca?

Przeglądając kolorowe magazyny, nie mamy już chyba żadnych wątpliwości, że moda stretwearowa, czyli mówiąc inaczej hip - hopowa wraca do nas dużymi krokami i w prawdziwym blasku fleszy.…

Redakcja · 26 września 2013 · obyczaje ·

Czy opłaca się „czyścić” BIK?

Od pewnego czasu w internecie pojawia się coraz więcej artykułów o „czyszczeniu” BIK. Można znaleźć oferty firm, które „profesjonalnie” się tym zajmują oraz gotowe instrukcje, jak dokonać tego samodzielnie. Co zatem oznacza „czyszczenie” BIK i czy warto to robić?
Redakcja · 21 lutego 2017 · obyczaje ·

Czy pies może przebywać na plaży?

Obecność psa w przestrzeni publicznej już nikogo nie dziwi. Psy coraz częściej spotykamy nie tylko na ulicach podczas spacerów, ale również w centrach handlowych, środkach komunikacji publicznej, restauracjach, a także podczas wakacyjnych wyjazdów. To do opiekunów czworonogów należy zapewnienie im komfortu oraz zagwarantowanie bezpieczeństwa otoczeniu. A także sprawdzenie, czy pies w danym miejscu na pewno może przebywać.
Redakcja · 20 czerwca 2017 · obyczaje ·

Czy Polacy biorą pożyczki na wakacje?

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Ci, którzy urlop zaplanowali już wcześniej nie muszą martwić się, że wyjazd nadszarpnie ich domowy budżet. W gorszej sytuacji są osoby, które na…

Redakcja · 27 czerwca 2016 · obyczaje · 5 komentarzy

Czy warto inwestować w tanie strony WWW?

Czy warto inwestować w budowę strony WWW sporą część firmowego budżetu, czy może lepiej ograniczyć wydatki i postawić na tanią stronę internetową? Ten dylemat dotyczy wielu przedsiębiorców, którzy noszą się z zamiarem spróbowania swoich sił w Internecie. Poznaj wady i zalety obu rozwiązań i przekonaj się, które wyjście będzie dla Ciebie optymalne.
Redakcja · 23 lutego 2018 · obyczaje ·strony: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... »

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło