Film

Linda Hamilton znów z Terminatorem

Coraz ciekawiej zapowiada się nowa odsłona serii "Terminator". Właśnie potwierdzono, że do swej roli wróci Linda Hamilton.
Reżyser nadchodzącego filmu Tim Miller oraz twórca całego cyklu James Cameron poinformowali, że aktorka ponownie wcieli się w Sarah Connor. - Mamy 50, 60-latków zabijających złych gości, ale nie ma takich kobiet - skomentował Cameron.

Jednocześnie twórca dodał, iż trwają poszukiwania nowej, 18-letniej aktorki, wokół której zbudowana zostanie nowa historia. - Nadal bawimy się czasem - wyjaśnia. - Będziemy mieć bohaterów z przyszłości i z teraźniejszości. Na pewno Arnold i Linda wszystko to przedstawią.

Panowie szykują nową trylogię. Obecnie zebrano scenarzystów, wśród których znaleźli się David Goyer (Dark Angel), Charles Eglee i Josh Friedman.

W 2019 roku Cameron sam odzyska prawa do Terminatora.

Cykl zaczął się od produkcji "Terminator" z 1984 roku. Za kamerą stanął James Cameron, a w roli głównej wystąpił Arnold Schwarzenegger. Największym sukcesem okazał się "Terminator 2: Dzień sądu" z 1991 roku. Obraz pochłonął 102 miliony dolarów (po uwzględnieniu inflacji to około 180 milionów dolarów). W tych czasach był to wręcz kosmiczny budżet, ale produkcja zaoferowała widzom wiele efektów specjalnych, które później były masowo wykorzystywane przez inne dzieła. W kinach film zarobił 580 milionów dolarów. W obsadzie - poza Arnoldem Schwarzeneggerem w roli T-800 - znaleźli się Edward Furlong (jako młody John Conor), Linda Hamilton (Sarah Connor) i Robert Patrick (terminator T-1000).

Po nim nakręcono - w 2003 roku - obraz "Terminator 3: Bunt maszyn", a 6 lat później "Terminator: Ocalenie". Najnowszy film z serii to "Terminator: Genesis" z 2015 roku. Żaden nie powtórzył sukcesu obrazu "Terminator 2: Dzień sądu".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca