Literatura

Slam – Imieniny Jana Kochanowskiego w Warszawie

Kiedy: 18 czerwca (sobota)
Start: 16.30 (punktualnie)
Gdzie: scena żółta, Ogród Krasińskich, Warszawa
Za ile: za darmo!

 

Już czwarty raz z okazji imienin Jana Kochanowskiego w Ogrodzie Krasińskich na scenie, tym razem żółtej, odbędzie się poetycki pojedynek! I w tym roku gwarantujemy obecność mniej lub bardziej wytrawnych slamowych wyjadaczy, również tych o awangardowym poczuciu rytmu i definicji słuchu.


Kochanowski porzucił Themersonów na rzecz Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, a my w tym roku postaramy się przypomnieć widzom czym jest rasowy slam poetycki. Występujących prosimy o ekspresję, widownię o wybranie najlepszego, bo w każdym z pojedynków to publiczność decyduje i wybiera, tych którzy pojawią się na scenie w kolejnych etapach!


Swój udziału można zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: monikabl4@wp.pl do godz. 23.00 dn. 17.06.16 lub osobiście na pół godziny przed startem, jednak w przypadku większej liczby zgłoszeń o uczestnictwie zadecyduje kolejność. Zwycięzca zostanie wyłoniony w trakcie rund trwających odpowiednio 2,5 min, 3 min i 4 min. Wyraźnie zabrzmi głos publiczności, gdyż jej głosami zostanie przyznana jedna, jedyna nagroda główna w wysokości 500 PLN (netto). Organizator dopuszcza używanie rekwizytów. Co więcej każdy z występujących w slamie dostanie pakiet upominków związanych tematycznie z 5. Imieninami Jana Kochanowskiego.


Jak co roku jest zarówno, z kim walczyć, jak i o co! Nie wstydźcie się, pojawcie się! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą rodziców, dziadków, partnerów, przyjaciół, współlokatorów… czy kogo tam napotkacie po drodze. Do zobaczenia 18 czerwca o 16.30 w Ogrodzie Krasińskich!


FB: https://www.facebook.com/events/1067357600023951/
Regulamin do wglądu u organizatora.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 czerwca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca