Muzyka

Muzyczne Konfrontacje Nocą

przegląd wydarzeń

Muzyczne Konfrontacje Nocą 

odbywają się w ramach

Klubu Festiwalowego w Pubie Czarna Owca

 

Wstęp wolny
 

Grajek Kraviec18.10 (poniedziałek), godz. 23.00


Muzyczne Konfrontacje Nocą - Piotr Kurek „Inne pieśni”
Piotr Kurek jest autorem i wykonawcą muzyki filmowej i teatralnej m.in. do spektakli Lubelskiego Teatru Tańca. Kurek tworzy elektroniczną, często eksperymentalną muzykę. „Inne pieśni” to specjalny projekt muzyczny oparty na fragmentach pieśni wołoskich, serbskich i albańskich w wykonaniu Slobodana Markovića ze Slatiny, zespołu „Srbska Arhaika” z Belgradu oraz Zespołu Śpiewu Polifonicznego „Argjiro” z Gjirokastry.

 

19.10 (wtorek), godz. 23.00


Muzyczne Konfrontacje Nocą – Atanas Valkov „Made In Live”
Urodził się w Bułgarii. Wiele lat mieszkał w Lublinie, od jakiegoś czasu tworzy w Warszawie. Na swoim koncie ma wiele produkcji – współpracuje z francuskim producentem Mad’House twórcą słynnego albumu z remiksami Madonny „Absolutely Mad” Reni Jusis. Pracuje również z kolektywem producenckim i remikserskim Happy Houe People. W kręgu jego zainteresowań pojawia się pop, r’n’b, nu jazz i d’n’b. Komponuje również muzykę filmową.Miąższ

 

20.10 (środa), godz. 23.00


Muzyczne Konfrontacje Nocą - Miąższ
Lubelska formacja muzyczna o skromne instrumentarium, z którego muzycy wydobywają ogromną siłę nowatorskich brzmień i wiele pozytywnej energii. Zespół tworzą muzycy ze środowiska lubelskiego: Karol Koolor Gadzało (bass, piła, vokal) i Sebastian Pikula (gitary, vokal) oraz młoda, obiecująca wokalistka Joanna Zawłocka. Na repertuar grupy składają się zarówno numery komentujące w różny sposób otaczającą nas rzeczywistość, liryczne piosenki ocierające się o poezję, jak również utwory zupełnie surrealistyczne.

 

21.10 (czwartek), godz. 23.00


Muzyczne Konfrontacje Nocą – Wołga Gapajewa i Zmicer Pliana
Wołga Gapajewa jest białoruską poetką, która zaprezentuje swoje wiersze w muzycznych aranżacjach. Miksować dźwięki będzie Zmicer Pliana.

 

22.10 (piątek), godz. 22.00


Muzyczne Konfrontacje Nocą – Dagadana, Grajek Krawiec
Trio Dagadana to międzynarodowy projekt muzyczny łączący Polskę i Ukrainę. W tym roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu grupy „Maleńka”, który uzyskał Trójkowy Znak Jakości. Daga Gregorowicz (Poznań), Dana Vynnytska (Lwów), Miko Pospieszalski (Częstochowa) to muzycy obracający się w różnych nurtach muzycznych –od folku po breakebeat. Wspólnie stworzyli pełną świeżości i oryginalną muzykę, z którą koncertują w całej Polsce. Po koncercie w Czarnej Owcy wystąpi Grajek Krawiec miksując dźwięki afro.

18 pazdziernika 2010 Lublin

przysłano: 15 sierpnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca