Muzyka

Giulia y Los Tellarini w mikołajkowy wieczór we Wrocławiu

GIULIA Y LOS TELLARINI 6 grudnia 2010,. godz. 19:00 Eter Club, ul. Kazimierza Wlk. 19, Wrocław

 

 

W dzień Św. Mikołaja, czyli 6. grudnia 2010, we wrocławskim klubie Eter wystąpi zespół Giulia y Los Tellarini, który przyjeżdża do nas w ramach promocji kompilacji „Barcelona”, która właśnie  ukazała się w naszych sklepach nakładem Iberia records.  Organizatorzy przewidzieli też otwarte spotkanie z zespołem 5 grudnia o godz. 15:00 w Empik Renoma (ul. Świdnicka 40), na którym Giulia opowie o swoich związkach z Wrocławiem, podpisze płyty i oczywiście zaśpiewa kilka swoich przebojów.

 

Kompilacja odzwierciedla scenę muzyczną Barcelony. Wszystkie zaprezentowane tu bowiem zespoły na co dzień tworzą i koncertują przede wszystkim właśnie w tym mieście. Na 14 energetycznych i porywających piosenek składają się utwory m.in. Costo Rico, Salvarez, Ojos de Brujo, oraz zespołu złożonego wyłącznie z Latynosów rezydujących stolicy Katalonii – Che Sudaka (skrót od Che Sud Amerika). Nie zabraknie też oczywiście wyjątkowo lubianego w Polsce Giulia y Los Tellarini z ich hitem „Barcelona”.

 

Płytę promuje teledysk „Buena Gente” zespołu Salvarez, który obok Costo Rico, a przede wszystkim Che Sudaka, jest jednym z najaktywniejszych ostatnio w Hiszpanii zespołów wywodzących się ze Śródziemnomorskiej metropolii. 

 

Do płyty dołączona jest książeczka z ponad 30 dobrze opisanymi zdjęciami pochodzącymi z różnych dzielnic Barcelony.

 

Bilety:

Przedsprzedaż:

bilety@gitara.wroclaw.pl, eventim.pl – 55,00 PLN

w dniu koncertu – 65,00 PLN


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 sierpnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca