Muzyka

Strachy na Lachy i Komety w Klubie Studio

STRACHY NA LACHY
gość trasy: KOMETY
10 grudnia 2011, godz.: 20:00 (wejście do klubu: 19:00)
Klub Studio,
Kraków, ul. Budryka 4.


 

10 grudnia w krakowskim Klubie Studio (ul. Budryka 4) zagra jedna z najpopularniejszych polskich grup muzycznych – formacja STRACHY NA LACHY. Koncert poprzedzi występ zespołu KOMETY!

STRACHY NA LACHY to zespół powstały w 2002 roku z inicjatywy Grabaża i Kozaka - założycieli Pidżamy Porno. W artystycznym dorobku grupy znajduje się sześć albumów studyjnych: "Strachy Na Lachy" (2003), "Piła Tango" (2005), „Autor” (2007), „Zakazane piosenki” (2008), „Dodekafonia” (2010) oraz wydana w tym roku„Dekada”. Zespół niejednokrotnie występował na największych polskich festiwalach: Przystanku Woodstock, Union of Rock w Węgorzewie, Reggae nad Wartą, na Festiwalu w Jarocinie, Off Festiwalu w Mysłowicach, na Regałowisku w Bielawie. Każdy koncert Strachów to niezapomniane, pełne energii widowisko, które na długo zapada w pamięci publiczności.

 

KOMETY to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych. Występują w składzie: Lesław (głos, gitara, muzyka, słowa), W. Szewko (bass, głos) i Arkus (bębny, głos). Zespół stworzył swój własny styl muzyczno-słowny, dzięki któremu zaliczany jest do nielicznych grup, którym udało się zaistnieć również poza granicami kraju. Utwory Komet ukazały się na składankach m.in. w USA, Francji, Finlandii, Niemczech, Japonii i Rosji.

 

Ceny biletów:
30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu koncertu)

Bilety drukowane dostępne w sieci punktów TicketPro oraz na stronie ticketpro.pl. Pełna lista krakowskich punktów sprzedaży dostępna na stronie Klubu Studio. Bilety kolekcjonerskie będą w sprzedaży w Krakowie: w Klubie STUDIO, Filutek i Gwarek.
Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl
 


przysłano: 25 kwietnia 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca