Muzyka

Step Records Festiwal

29 czerwca w Opolu odbędzie się pierwsza w historii impreza pod szyldem Step Records Festiwal. Przed Wami spot promujący ten event. Bilety dla słuchaczy z całej Polski dostępne na www.preorder.pl.

 

Organizatorzy zgodnie twierdzą, że opolska wytwórnia przeżywa najjaśniejszy okres w swej kilkuletniej historii, a pomysł na tego typu korzenną rapową imprezę pod gołym niebemnarodził się głównie dzięki licznym wiadomościom od słuchaczy, którzy domagali się wręcz tego typu koncertu. 

Tym sposobem już 29 czerwca na plenerowej scenie opolskiego klubu K-60 pojawią się Pih, Kajman, Młody M, Jarecki, Cira, Jopel, Komar oraz najnowszy nabytek wytwórni - Sulin. Ponadto wszystkich fanów frontmanów Step Records czeka miła niespodzianka. Właśnie tego dnia zaplanowane zostało wręczenie pierwszej platynowej płyty w historii wytwórni, którą otrzyma Pih za swoje klasyczne już „Kwiaty Zła". Ponadto Chada zapowiedział, że będzie to jeden z jego pierwszych koncertów z nowym materiałem, pochodzącym z nadchodzącej płyty rapera pt. „Jeden z Was".

Wszystkich zainteresowanych powinna także zachęcić bardzo niska cena biletów, które można nabyć w przedsprzedaży już od 25 zł. Impreza odbędzie się w oparach grilla na plenerowej scenie klubu K-60 w Opolu. W razie załamania pogody zostanie przeniesiona do klubu. Wstęp od 16 lat. 

Szczegółowe informacje:

GDZIE: Opole, plenerowa scena klubu K-60 ul. Armii Krajowej 36

KIEDY: 29.06, start. 17:00

ZA ILE: od 15.06 do 29.06 - 30 zł, na bramce - 35 zł

PRZEDSPRZEDAŻ: 

Opole: Bronx81 ul. 1-go maja 9, Hemp Szop Kołłątaja 4, siedziba Step Recors / preorder.pl ul. Dworska 2/3. 

Nysa: Lansshop ul. Grzybowa 1

 

SPOT LINK YT: http://youtu.be/cIQfpq3Xlcs

Zdjęciaprzysłano: 16 czerwca 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca