Muzyka

Rusza sprzedaż biletów i karnetów na AVANT ART FESTIVAL!

 

Dziś, tj. 5 września, rusza sprzedaż biletów i karnetów na koncerty 5. AVANT ART FESTIVAL, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 2-7 października pod hasłemNiemcy. Ceny biletów są bardzo przystępne – wahają się od 10 do 40 zł w przedsprzedaży. Karnet kupić można za 90 zł. Wśród gwiazd tegorocznej sceny muzycznej będą m.in. DAF, Bonaparte, Peter Brotzmann & Defibrillator, Knuckleduster i Moritz Von Oswald Trio, Byetone i Kangding Ray. We współpracy z Helios Nowe Horyzonty ruszy także pierwsza edycja cyklu AVANT ART FILM, w trakcie którego zobaczymy niemieckie filmy o muzyce.

 

Niemiecka edycja festiwalu jest kontynuacją klucza programowego – co roku podczas AVANT ART zobaczyć można najciekawsze projekty muzyczne i performatywne konkretnego regionu. Do tej pory we Wrocławiu gościli artyści z Węgier, Norwegii i Szwajcarii. W tym roku do stolicy Dolnego Śląska przyjadą gwiazdy z Niemiec.  Od dziś, 5 września, można już kupować bilety i karnety m.in. na występy DAF, Bonaparte, Caspar Brotzmann Massaker,  Petera Brotzmanna & Defibrillator czy Knuckleduster.

 

- Ceny biletów są jak zwykle bardzo przystępne. Na festiwal sprowadzamy wybitne projekty, którymi chcemy się dzielić. Po to tworzymy ten festiwal – mówi Kostas Georgakopulos, dyrektor AVANT ART.

 

Ceny biletów na koncerty wahają się od 10 do 40 złotych w przedsprzedaży. Wkrótce będzie można kupić również bilety całodniowe na sobotę i niedzielę, 6 i 7 października. Z kolei karnety dostępne są w cenie 90 zł. W dniu koncertów za wstęp trzeba będzie zapłacić nieco więcej.

 

Bilety na koncerty są do nabycia poprzez oficjalną stronę festiwalu: www.avantart.pl, a także za pośrednictwem www.biletin.pl i w Biurze Festiwalowym Impart 2016 (Mazowiecka 17, Wrocław; kasy czynne w dni powszednie od 12:00 do 18:00). Wkrótce ruszy również sprzedaż przez www.ticketpro.pl. Bilety dostępne będą także w dniu koncertu na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia.

Sprzedaż biletów na filmy ruszy wkrótce.

 

W trakcie tegorocznej edycji AVANT ART stworzy prawdziwą przestrzeń dla kultury. Prócz gwiazd niemieckiej sceny muzycznej jak DAF, Moritz Von Oswald Trio czy Petera Broztmanna, we Wrocławiu odbędą się showcase’y prestiżowych wytwórni: Raster-Noton oraz Project Mooncircle. AVANT ART 2012 to również performance’y, koprodukcje, spotkania z literaturą („Czytanie w ciemnościach” z Ritą Baum), warsztaty i debaty oraz  prezentacje festiwalu za granicą: w Kolonii (18.10) i Berlinie (6.09 i 16.10). We współpracy z Helios Nowe Horyzonty ruszy także pierwsza edycja cyklu AVANT ART FILM, w trakcie którego zobaczymy niemieckie filmy o muzyce.

 

Więcej informacji o festiwalu na www.avantart.pl oraz www.facebook.com/AvantArtFestival

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 września 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca