Muzyka

Hary ft. Zeus - 7 przeszkód - singiel z EP-ki Harego

 

 

20 grudnia 2012 roku to dla grupy a obecnie wytwórni Pierwszy Milion dzień szczególny. Do hermetycznej ekipy tworzonej do tej pory przez Joteste, Zeusa i grających z nimi DJ’a Cube’a oraz DJ’a MixAira dołącza kolejna osoba. Jest nią…

 

HARY

 

Hary to raper pochodzący z Bełchatowa ale od paru lat mieszkający w Łodzi. Wypuścił w podziemiu kilka projektów, w tym dwie EPki we współpracy z producentem Grezzem. Obecnie pracuje nad pełnym albumem wyprodukowanym przez Grezza.

 

Teksty Harego charakteryzuje zarówno refleksyjność jak i twarda walka o własne zdanie i poglądy. Jego koncerty to żywe, energetyczne show. Nic dziwnego więc, że jego osoba jest jedną z pierwszych, które dołączają do ekipy Pierwszego Miliona.

 

Hary / Zeus -„7 grzechów EP”

 

W ramach rozgrzewki i przedstawienia Harego szerszej publiczności, pod koniec stycznia 2013 roku wytwórnia Pierwszy Milion we współpracy ze Step Records zamierza wydać EP’kę stworzoną przez Harego razem z Zeusem, który na tym projekcie zajął się całą warstwą muzyczną. EPka zawierać będzie siedem, w dużej mierze energetycznych, koncertowych utworów. Nagrań na EP’kę dokonano w łódzkim MarAtlon Studio a za mix i mastering całości materiału odpowiada Nawiedzony Dom.

 

EP „7 grzechów” to projekt mający za zadanie przybliżenie postaci Harego większej liczbie osób i przygotowanie na długogrający projekt tworzony z producentem Grezzem. Premiera longplaya zaplanowana jest na 2013 rok.

 

Strony WWW

 

Oficjalny profil fb Harego:

www.facebook.com/haryosd

 

Oficjalny profil fb wytwórni Pierwszy Milion:

www.facebook.com/pierwszymilionlodz

 

Oficjalny kanał youtube wytwórni Pierwszy Milion:

http://www.youtube.com/user/pierwszymilionlodz


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 marca 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca