Muzyka

‘Babilon’ Mesajah zapowiada nowy album

UrbanRec we współpracy Lou & Rocked Boys prezentują drugi teledysk zwiastujący nowy album Mesajah 'Brudna Prawda', najnowszy klip powstał do utworu 'Babilon'.

Materiał obejrzeć można pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=MYrrG1yBjn4

 

Video zostało zrealizowane przez ekipę Dirt Video na terenie wrocławskiego koczowiska społeczności romskiej, która nielegalnie zajmuje gminne działki. To kontrowersyjne miejsce jest idealnym tłem dla nowego singla Mesajah, dlaczego? Po obejrzeniu teledysku i wysłuchaniu utworu nie będzie co do tego wątpliwości.

 

"Brudna Prawda", która ukaże się 7 czerwca, to już trzeci album autorstwa Mesajah. 
Artysta zainspirowany koncertami, pozytywnym odbiorem poprzedniego krążka oraz dobrą energią płynącą z najbliższego otoczenia, usiadł do pisania "Brudnej Prawdy" od razu po ukazaniu się "Jestem Stąd".
Efekt pracy możemy usłyszeć w zaledwie rok po premierze poprzedniej płyty. 
Gdyby nie sprawna pomoc Adrego i Paxona w Popular Station Studio przy realizacji wokali oraz House of Riddim, Riddim Bandits, Dreadsquad i Emira Kobolic - twórców warstwy muzycznej, nie byłoby to możliwe.
Dopełnieniem całości jest doborowe towarzystwo gości: Abradab, paXon, Yanaz, OnaManArmy, Tallib, Grizzlee, Blackout JA oraz chórki IGrades - które wspierają wokalne poczynania artysty zarówno w studiu jak i na scenie.

Mesajah nie opuszczał murów studia przez pięć miesięcy. Skupiony tylko nad pracą stworzył album złożony z trzynastu premierowych utworów.
Sam artysta określa stylistykę płyty jako modern roots, która zjedna fanów reggae, hip-hop, jak i dancehall.

Album zamawiać można w sklepie UrbanCity.pl: http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2152-urbanrec/29525-mesajah-brudna-prawda.html


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 sierpnia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca