Muzyka

Myslovitz w Klubie Studio

8 listopada w krakowskim Klubie Studio zagra jedna z najbardziej znanych polskich grup rockowych - Myslovitz.

Formacja powstała z inicjatywy Artura Rojka w 1992 roku jako The Freshman. Pierwszy studyjny album zespołu - wydany już pod aktualną nazwą składu - ujrzał światło dzienne trzy lata później i szybko zebrał entuzjastyczne recenzje. Z kolejnych albumów przełomem w scenicznej karierze okazała się płyta Miłość w czasach popkultury z 1999 roku zawierająca jeden z największych przebojów Myslovitz - Długość dźwięku samotności. Myslovitz udało się stworzyć własne charakterystyczne brzmienie. Pop-rockowe dźwięki nierzadko mieszają się tam z psychodelicznym odchyleniem, zaś spokojne oniryczne momenty przeplatają się z ostrymi dźwiękami gitary. Ciężko przykleić zespołowi jedną muzyczną łatkę – członkowie Myslovitz nigdy nie zaakceptowali etykietki „brit popu”.

 

Rok 2012 przyniósł wielką zmianę – Myslovitz opuścił doskonale znany wokalista, Artur Rojek. Jego miejsce zajął Michał Kowalonek z formacji Snowman. Nowy wokal wcale nie odbiera uroku starym przebojom, wręcz odwrotnie - pozwala na nowe spojrzenie. Pierwszy album stworzony z udziałem Michała Kowalonka, 1.577, ukazał się w maju 2013 roku i obecnie zamyka dyskografię zespołu.

 

Ambitne, lecz z łatwością wpadające w ucho piosenki zapewniły Myslovitz status formacji wręcz kultowej. Mimo że wiele utworów zespołu chyba wszyscy znają na pamięć, to Myslovitz wciąż potrafi zaskoczyć – zwłaszcza na żywo!

 

Ceny biletów:

ULGOWE: 30 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu koncertu)

ZWYKŁE: 35 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu koncertu)

Bilety będzie można nabyć w stacjonarnych punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl. Bilety kolekcjonerskie będą dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10).

Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl

 

Myslovitz

Klub Studio, ul. Budryka 4, Kraków.

8 listopada, godz. 20:00

8 listopada 2013, 20:00

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 listopada 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca