Muzyka

Koncert Antimatter i Lacrimy w Krakowie

"Iron Realm Productions zaprasza na niezwykły koncert muzyki klimatycznej.
1 kwietnia w krakowskiej Alchemii zagra formacja Antimatter (doom rock, UK) supportowana przez polską Lacrimę (doom metal).
Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.


Antimatter - brytyjska grupa muzyczna założona w Liverpoolu w 1998 r. przez Duncana Pattersona, wcześniejszego basistę i autora tekstów Anathemy oraz Micka Mossa. W przeciwieństwie do początkowych dokonań Anathemy, Antimatter oddala się nieco od czysto metalowego brzmienia. Zespół balansuje pomiędzy gotykiem a trip hopem. Zespół wydał pięć płyt: Saviour (2001) Lights Out (2003) Planetary Confinement (2005) Leaving Eden (2007) Fear of a Unique Identity (2012)

http://www.antimatteronline.com/
https://www.facebook.com/antimatteronline

Lacrima - polski zespół doom metalowy założony w 1994 r. Na koncie ma cztery płyty. Zespół przez parę lat pozostawał nieaktywny - od 2013 r. aktywnie koncertuje. W zeszłym roku Lacrima odbyła trasę po krajach nadbałkańskich (Finlandia, Litwia, Łotwa, Estonia). W 2014 r. Lacrimę zobaczyć będzie można m.in. na Castle Party w Bolkowie, Gothoom Festival na Słowacji oraz wielu innych wakacyjnych festiwalach w Polsce i za granicą. Lacrima przygotowuje obecnie piątą płytę.

http://lacrima.metal.art.pl/
https://www.facebook.com/lacrimapl?fref=ts


Bilety w cene 39 zł (przedsprzedaż) i 49 zł (w dniu koncertu) dostępne w klubie Alchemia i Metalshopie na ul. Długiej 17 w Krakowie od 26 lutego."

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 23 lutego 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca