Muzyka

Nowe Męskie Granie

Nowa jakość na Męskim Graniu. Dziesięciu doskonałych wykonawców na Nowym Męskim Graniu w Sopocie! 
 
Internauci wybrali dziesięć zespołów, które 28 czerwca wystąpią w Sopocie podczas koncertu  w ramach projektu Nowe Męskie Granie. Wieczór na sopockiej scenie zakończy kolektyw Kim Nowak. 
 
Już po raz czwarty marka Żywiec promuje zdolnych artystów w ramach konkursu Nowe Męskie Granie. 28 czerwca na stworzonej specjalnie dla nich scenie w Sopocie, będą mogli zaprezentować swoją twórczość i zdobyć szansę na występ podczas jednego z koncertów trasy Męskie Granie 2014. Wykonawców biorących udział w projekcie wybrał dziennikarz radiowej Trójki – Piotr Stelmach. W Teatrze na Plaży w Sopocie zagra dziesięć zespołów, które zdobyły największe uznanie internautów: Patrick The Pan, Ryba And The Witches, MIKROBI.T, The Freuders, The Shipyard, Cinemon, ØRGANEK, Drekoty, Karate Free Stylers, AKX. 
 

Dzień po koncercie rozpocznie się drugi etap akcji. Fani, głosując przy pomocy dedykowanej aplikacji na profilu wydarzenia na Facebooku (www.facebook.com/meskiegranie), zdecydują, które sześć  zespołów wyruszy w trasę koncertową Męskie Granie 2014. Głosowanie zakończy się 4 lipca. W pierwszym etapie konkursu Nowe Męskie Granie oddano prawie 19 tysięcy głosów. Muzyka artystów biorących udział w akcji została odtworzona ponad 52 tysiące razy przy pomocy dedykowanej aplikacji. 
 
Wstęp na sopocki koncert jest bezpłatny. 
 
Więcej o Męskim Graniu na: www.meskiegranie.pl 

28 czerwca 2014, 16:00 Sopot

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Audiofil PC
Audiofil PC 28 czerwca 2014, 14:57
Kibicuję gorąco występującym i cieszę się, że mogą spotkać się z publicznością, ale w całym Trójmieście jest jakieś szaleństwo budowania tymczasowych scen i chyba coś jest nie tak z tymi obiektami zbudowanymi na imprezy.
przysłano: 27 czerwca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca