Muzyka

SKOWRONKI ZBIERAJĄ NA Carnegie Hall

SKOWRONKI APELUJĄ

 

Marzeniem SKOWRONKÓW jest zaśpiewać na najbardziej prestiżowej scenie muzycznej świata – Carnegie Hall w Nowym Jorku. Nasz występ będzie pierwszym w historii Carnegie występem polskiego chóru żeńskiego. To ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Przed nami były tam tylko dwa chóry polskie, oba męskie i oba też z Poznania - czas zatem na dziewczęta!


W projekt zaangażowało się mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy, choć wydaje się to niemożliwe, przebijają głową mur. Koncert w Carnegie Hall jest zagwarantowany kontraktem i odbędzie się: 16 grudnia 2015 roku o godzinie 19:30. Ponadto wystąpimy w Ambasadzie w Waszyngtonie oraz w Konsulacie w Nowym Jorku. Przewidujemy koncert dla Polonii amerykańskiej. Zaśpiewamy tak pięknie jak tylko potrafimy. Rozwiniemy skrzydła i polecimy tak wysoko, jak nawet w najśmielszych marzeniach trudno nam było to sobie wyobrazić, ale…

No właśnie, jest tylko jedno „ale”, to wcale nie takie małe „ale”. *Musimy mieć za co polecieć do Stanów*. Uśmiechnęło się do nas Miasto Poznań, które dofinansowało nasz projekt kwotą w wys. 80 000 zł. To wspaniały i mocny zastrzyk pieniężny. Ciągle jednak daleko nam do spięcia budżetu. Dlatego prosimy was o wpłacenie na stronę:

https://polakpotrafi.pl/projekt/skowronki choćby złotówki. Wierzymy, że wspólnie uda nam się dopiąć celu, jakim jest koncert polskiego chóru w najważniejszej sali koncertowej świata – Carnegie Hall w Nowym Jorku. Każda złotówka przemieni się w piękną nutkę, każda nutka
stanie się cząstką czarujących fraz niesionych naszymi głosami, które olśnią nowojorską publiczność i przysporzą blasku polskiej kulturze.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 kwietnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca