Muzyka

Czw rap night 2015

Już wkrótce, dokładnie 15 sierpnia br. (sobota), odbędzie się festiwal hip-hopowy CZW RAP NIGHT 2015 w Człuchowie (woj. pomorskie).

 

Niedawno ogłoszono pełny line-up imprezy. Podczas koncertu zaprezentują się artyści z całej Polski. Wśród nich wystąpi legenda sceny hip-hopowej, jak i tzw. młode wilki.

 

 

Line-up:

• Włodi

• Quebonafide

• Dwa Sławy

• Kuban

• Duchu

 

Support:

• Adin

• ToMZeT i oSb

 

Imprezę poprowadzą:

• Zaber

• DJ Te

*  Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/262507463903592/?fref=ts

* Informacje: http://facebook.com/czluchowrapnight

 

Bilety: w przedsprzedaży w cenie 25 PLN, w dniu koncertu koncertu 35 PLN. Bilety można zamawiać pod adresem http://vibe2nes.pl/bilety, natomiast stacjonarnie można je dostać w MDK przy ul. Traugutta 2 w Człuchowie oraz w Pizzerii Fabio w Chojnicach. Festiwal CZW RAP NIGHT odbędzie się już po raz dziewiąty. Jest imprezą cieszącą się znakomitą popularnością, czego potwierdzeniem jest fakt, że co roku przyciąga do Człuchowa ponad tysięczną publikę! Atmosfery, której zaznacie podczas CZW RAP NIGHT, nie znajdziecie nigdzie indziej. Każdego, kto ma możliwość pojawienia się 15 sierpnia w Człuchowie, gorąco zachęcamy do uczestnictwa - sztosowa impreza gwarantowana!

Dodatkowymi atrakcjami podczas koncertów będzie graffiti jam obok sceny, a także stoiska m.in. z płytami hip-hopowymi, czy okazjonalnymi, limitowanymi t-shirtami CZW RAP NIGHT 2015. Pojawi się także nowa, szalona forma rozrywki - bubble 

football / bumper balls.

 

Limitowane koszulki CZW RAP NIGHT 2015 w cenie 40 PLN można rezerwować pisząc pod adres e-mailowy - vibe2nes@gmail.com - podając w treści wiadomości imię, nazwisko, nr tel., kolor oraz rozmiar.

 

* MIEJSCE: Stadion OSiR, Człuchów

* DATA: 15.08.2015 r. (sobota)

* START: 19:00

* AFTER PARTY: Klub Muzyczny Cube, ul. Traugutta 2

 

15 sierpnia 2015

Patronat medialny:
Wywrota


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 31 lipca 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca