Muzyka

QueQuality wyda album „Pięć minut sławy”!

Na przełomie marca i kwietnia ukaże się na rynku solowy album EMASa zatytułowany "Pięć minut sławy". Krążek rapera pochodzacego z Przemyśla zostanie wydany nakładem QueQuality. Wkrótce pierwsze single i preorder.

Starsi słuchacze mogą kojarzyć EMASa z wydanego w 2011 roku nielegala "Drugi obieg" czy udziału w pierwszej edycji Aptaun Support razem z KęKę, 2stym czy Karwanem.

EMAS to działający od kilku lat przemyski raper łączący bezkompromisowe i niebanalne wersy wraz z brudnym i niepowtarzalnym brzmieniem podziemnych producentów (...). Do tej pory współpracował z czołówką polskiego podziemia, m.in. takimi artystami jak: W.E.N.A., Jeżozwierz czy też Laikike1. Wyrzekając się wirtualnie wykreowanej rozpoznawalności i sztucznego poklasku nadal trwa w obranej przez siebie drodze... - w taki sposób raper został zapowiedziany przez Aptaun Records.

W ostatnim czasie działalność muzyczna EMASa ograniczyła się do wypuszczania luźnych utworów z Karwanem czy gościnnym udziale na producenckich płytach No Name Full Of Fame.  

 

Moja muzyka to przede wszystkim autentyzm. Nie wymyślam niczego na potrzeby przypodobania się słuchaczom. Staram się mowić o historiach, które miały miejsce w rzeczywistości. Nowy album to swego rodzaju jedna, długa historia zwykłego gościa z osiedla. To storytelling, w którym każdy dzieciak z podobnych środowisk odnajdzie siebie." - usłyszeliśmy od rapera. "Bardzo skrupulatnie podchodzę do doboru bitów, co można usłyszeć na nowej płycie. Nie ma tutaj żadnego przypadku. Jestem dosyć specyficznym gościem. Wychowałem się w czasach kiedy rapu nie było w Internecie. Przyjąłem staroszkolne wzorce i staram się ich trzymać po dziś dzień. Co nie oznacza, że na nowej płycie znalazły się jedynie utwory zachowane w stylistyce, w której można było mnie usłyszeć dotychczas.|

Premiera pierwszego singla z płyty EMASa już w tym tygodniu.


EMAS w sieci:

www.facebook.com/emdoas

www.instagram.com/emdoas

 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 lutego 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca